’2019 için adayım’

'2019 için adayım'

Tatoğlu; Sayın Cumhurbaşkanımız her konuşmasında 2019 genel, yerel ve CB seçimlerinin önemi vurguluyor. Eğer aday gösterilirsem bu anlayışla bir yönetim oluşturarak Gebze'de partimizi en üst seviyede temsil etmeye çalışacağım.

29 Ağustos 2017 - 11:44

AK Parti'de yaklaşan kongre öncesi adaylar üzerinden kulisler yoğun bir şekilde devam ediyor. Türkiye'nin en önemli kentlerinden biri olan, 47 ilden daha büyük sanayinin başkenti Gebze'de iktidarı temsil edecek olan kişinin muhtemel bayram sonrası belirleneceği düşünülüyor. Bu kapsamda telefonla ulaştığımız güçlü adaylardan biri olan Köksal Tatoğlu Gebze Yenigün'e konuştu. 2019 öneminin farkında olduğunu dile getiren Tatoğlu Gebze'ye yakışan bir yönetim kurmak istediğini ifade etti. Mevcut AK Parti Gebze İlçe Başkanvekili olan Tatoğlu partisi tarafından aday gösterilmesi durumunda dün olduğu gibi gecesi ve gündüzünü Gebze için harcayacağını söyledi. Tatoğlu şunları ekledi;

2019 TÜRKİYE'NİN KADERİ OLACAK
Sayın Cumhurbaşkanımız her konuşmasında 2019 genel, yerel ve CB seçimlerinin önemi vurguluyor. Eğer aday gösterilirsem bu anlayışla bir yönetim oluşturarak Gebze'de partimizi en üst seviyede temsil etmeye çalışacağım. 2019 seçimleri bu ülkenin kaderi olacak. AK Parti'nin 16 yıllık iktidarındaki tüm kazanımlarının devamı için önümüzdeki seçimlerde muhakkak AK Parti'nin açık fark atması gerekiyor. Çünkü AK Parti'nin sandıktan birinci çıkmamak gibi gibi bir korkusu yok. Hamd olsun ki dünya lideri olan bir genel başkanımız var.

GEBZE'Yİ KUCAKLAYAN BİR YÖNETİM
AK Parti'nin halkın gözünde en etkili olduğu alan yerel yönetimlerdir. Taşrada halkla iç içe olan teşkilatçılık anlayışımızı daha da güçlendirerek yolumuza devam etmek istiyoruz. Gebze'ye yakışır bir yönetim kurmak için çabalıyoruz. Bu noktada parti büyüklerimizin de tecrübelinden faydalanmayı ihmal etmeyeceğiz. İnşallah aday gösterilirsem Hasan Soba başkanımızdan devir alacağım hizmet bayrağını daha da yukarı çıkarmak gayretini sarf edeceğiz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“Türk ekonomisine güvenimiz tam”
“Türk ekonomisine güvenimiz tam”
Denizli başaracak
Denizli başaracak