85 yıllık efsane, rezil oldu sizinle!..

85 yıllık efsane, rezil oldu sizinle!..

2. Lig Kırmızı Grup’ta yer alan temsilcimiz Darıca Gençlerbirliği’nin Antalya kampı skandal bir olay ile bitti.

11 Ocak 2019 - 15:04 - Güncelleme: 11 Ocak 2019 - 15:29

2. Lig Kırmızı Grup’ta yer alan temsilcimiz Darıca Gençlerbirliği’nin Antalya kampı skandal bir olay ile bitti. Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak tarafından Azeri iş adamı Rauf İsmailyov’a satılan sarı-yeşilli kulüp, kamp yapılan Kervansaray Otel’de resmen rehin tutuldu. 88 bin lira tutan kamp masrafları ödenmezken, kulüp Amed maçını oynayamadan kampı noktalamak zorunda kaldı.

AMED MAÇI OYNANMADI
Günlerdir söz alan otel yönetimi ve organizasyon şirketi kampın son gününe kadar verilen sözlerin tutulmasını bekledi. Bu doğrultuda maçları ayarlayan organizasyon şirketi, ödemenin yapılmaması üzerine sarı-yeşilli ekibin Amedspor ile oynaması gerektiği hazırlık maçını iptal etti.

DOĞMENÇ SENET İMZALADI
İşin bir diğer ilginç tarafı ise takımın otelden ayrılmasını sağlamak için kaleci antrenörü Eşref Doğmenç ile kulübe yakın olduğu öğrenilen Salim Tezcan’ın 88 bin liralık senede imza atmasıydı. İkili 3 gün önce senetlere imza attıktan sonra, takım konaklamasına devam edebildi. Ancak son günde de beklenen ödeme yapılmayınca Amed maçı oynanmadı, bazı futbolcular karayolu ile bazı futbolcular da uçak ile Antalya’dan ayrıldı.
Öte yandan Darıca Gençlerbirliği’nin Azeri sahibi Rauf İsmailoğlu, teknik adam Asım İbrahimov ile telefonda görüştü. Elde edilen bilgilere göre Azerbaycan’da 15 günlük resmi yılbaşı tatilinin olduğu ve bu nedenle de bankalar arasında para aktarımının gerçekleşemediği belirtildi.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yaman Fransız kaldı, Şeker tebrik etti!
Yaman Fransız kaldı, Şeker tebrik etti!
MHP Gebze, İstanbul'a demir attı
MHP Gebze, İstanbul'a demir attı