AK Gençler ve AK Kadınlar seçime hazır

AK Gençler ve AK Kadınlar seçime hazır

AK Parti Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanı Şenay Cebelli Önder ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ayhan Yılamaz, seçimlerin 24 Haziran'a çekilmesi ile ilgili görüşlerini açıkladı.

26 Nisan 2018 - 09:47

Şenay Cebelli Önder ve Ayhan Yılmaz, teşkilat olarak seçime hazır olduklarını belirtti. Önder yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet sisteminin bir an önce hayata geçmesi, olası iç ve dış karmaşıklıkların ve oluşabilecek ekonomik zorlukların önüne geçilmesi adına alınacak erken seçim kararının vazgeçilmez bir seçenek olduğu  Cumhurbaşkanımız tarafından yapılan açıklama ile onaylanmıştır. 24 Haziran’da yapılacak seçimler tarihi ve ilklerin yaşanacağı bir seçim olacaktır, ülkemiz ve milletimiz adına hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum" ifadelerini kullandı. 

Ayhan Yılmaz ise açıklamasında şu ifadelere yer verdi, "AK Parti Gebze İlçe Gençlik Kolları olarak zaten her an seçim olacakmış gibi çalışıyorduk. Seçimlerin erkene alınması bizi etkilemedi, biz teşkilat olarak hazırız. Gebzemiz, Kocaelimiz ve ülkemiz için gece gündüz demeden çalışmalarımız devam ediyor ve reisimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde var gücümüzle çalışmaya da devam edeceğiz. Seçimlerin vatanımıza ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum" 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rusya'da uçak kaçırma girişimi
Rusya'da uçak kaçırma girişimi
Tazminatlarda yeni dönem
Tazminatlarda yeni dönem