AK Parti Darıca’ya sürpriz aday!

AK Parti Darıca’ya sürpriz aday!

Yerel seçimlere yaklaşık 4 ay kala siyasetteki hareketlilik giderek artıyor. Pazartesi günü AK Parti’de başlayan resmi başvuru süresi devam ederken, sürpriz isimlerin de belediye başkan aday adaylıkları gün yüzüne çıkıyor.

07 Kasım 2018 - 16:01

Bu isimlerden biri de Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, 10 yıldır KASKF Başkanlığını yürüten Murat Aydın siyasete soyunuyor. AK Parti’den Darıca Belediye Başkan aday adaylığına hazırlanan Murat Aydın, İzmitli gazeteci Zeynep Yalçın Aksan’a konuştu. Aydın, “Ben diğer arkadaşlar gibi tek başıma çıkıp belediye başkan adayıyım diye bir şey söylemedim, söylemeyeceğim de. Ben şuan tüm siyasi görüşlü insanların yer aldığı bir kurumun başındayım. Büyüklerimiz olur verirse, uygun görürse takdir onlarındır. Bu tanım o zaman gerçekleşir. Yıllarca Darıca’da sporun içerisinde oldum, faaliyetlerde bulundum. Orada çok geniş bir çevrem var” dedi.

MURAT AYDIN KİMDİR?
45 yaşında ve evli olan Aydın iki çocuk babası. 43 yıldır Gebze’de oturuyor, Gebzespor’da dahil olmak üzere bir çok kulüpte yöneticilik ve başkanlık yaptı. 2003 yılında Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunda yönetim kurulu üyesi oldu. 2007 yılı itibariyle de KASF Başkanlığı görevini yürütüyor.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • daricali
    8 ay önce
    adam gebzede oturuyor kovaelide calisiyor daricaya aday oluyor bu nasil bir paylasimdir aklom almiyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kayıt harcı 1500 TL'ye çıkarıldı
Kayıt harcı 1500 TL'ye çıkarıldı
Bunalıma girdi, canına kıydı!
Bunalıma girdi, canına kıydı!