Ayar; ’Herkesimin başkanı olacağım’

Ayar; 'Herkesimin başkanı olacağım'

AK Parti Gebze İlçe Başkan Adayı İrfan Ayar, gazetemizi ziyaret ederek imtiyaz sahibimiz Uğur Saray ile görüştü. Ayar, Saray’a verdiği mesajında herkesin ve her kesimin başkanı olacağının altını özellikle çizdi.

09 Ekim 2017 - 17:52 - Güncelleme: 09 Ekim 2017 - 17:55

Yaklaşık 50 yıldır Gebze’de yaşayan ve bunun on yılını Elektrik Dağıtım Müdürlüğü, yine bölgemizde bulunan Türkiye’nin ileri gelen organize sanayi bölgelerinin birinde profesyonel yöneticilik yapan Elektrik Mühendisi İrfan Ayar, AK Parti genel merkezi tarafından Gebze İlçe Başkan adayı olarak gösterilmesinin ardından istişare ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Gebze Yenigün’e konuk olan Ayar, gazeteci Uğur Saray ile uzun süre sohbet etti. AK Parti kulislerine hakim biri olan Saray’a yeni dönemi aktaran Ayar, medyadan da destek istediğini belirtti. Ayar; “Bizler için her seçim önemliydi ama 2019’u önemlinin de önemlisi olarak görüyoruz. Bu bilinçle hareket ederek partimizi ve davamızı sanayinin başkenti Gebze’de liyakate sahip şekilde temsil edecek güzel bir liste hazırlığı yapıyoruz. Herkesi kucaklayan, her kesimin başkanı olan bir politika üreteceğiz” dedi. Ayar şunları söyledi;

SORUMLULUĞUMUN FARKINDAYIM
AK Parti’de uzun yıllar siyaset yapıyorum. Şuan mevcut il yönetiminde başkan yardımcısı olarak yine partimin emrindeyim. Şahsıma verilen bu onurlu makamı hakkıyla temsil ederek sayın genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere tüm dava arkadaşlarımı mahcup etmemek için tüm samimi gayretimi sarf edeceğim. Sorumluluğumun ve üzerimdeki yükün ağırlığının farkındayım. İşte bu maksat ve inançla Gebze kamuoyuna istişare ziyaretleri yapıyorum. Kurucu parti büyüklerimiz, mevcut yönetimdeki arkadaşlarımız, eski vekillerimiz, meclis üyelerimiz gibi herkesin kapısını çalmayı çalışıyorum. Onların değerli görüşlerini de dikkate alarak not ediyoruz. Gebze bölgesi medyası da önemsediğim ve destek istediğim mecraların başında geliyor.

KOLTUK DEĞİL HİZMET YARIŞI VAR
Malum sancılı bir dönemden geçiyoruz, ülkemiz hem dışarıdan hem de içeriden büyük saldırılar altında. Böyle bir dönemde sanki AK Parti içinde koltuk kavgaları yapılıyor gibi bir algı yaratılmaya çalışıyor. Hem sayın Cumhurbaşkanımızı hem de güçlü hükümetimizi yıpratmak için yapılan bu küçük hesaplar karşılık bulmamaktadır. AK Parti’de 15 yıldır hiçbir zaman koltuk kavgası olmamıştır, dava şuuru içinde hizmet yarışı yapılmıştır. Gebze ilçe kongremiz için de benzer senaryolar yazılıp çiziliyor, hepsini sabırla okuyor ve takip ediyoruz. Ben genel merkezimiz ve sayın genel başkanımız tarafından aday gösterilmiş bir adayım, hayatımın en rahat edeceğim emekli olduğum bir dönemde görev üstlenmekten kaçmadım. AK Parti’de kavga çıkmasını bekleyenlere bir mesaj iletmek istiyorum, onlara; bizden size ekmek çıkmaz diyorum.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“Türk ekonomisine güvenimiz tam”
“Türk ekonomisine güvenimiz tam”
Denizli başaracak
Denizli başaracak