Bakan ağırladı, ya bizim protokol ?

Bakan ağırladı, ya bizim protokol ?

İtalya’da gerçekleşen okullar arası Dünya Şampiyonası’nda Türkiye’ye çifte zafer kazandıran Tokaç kardeşleri Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu makamında misafir etti. Başkan Kasapoğlu, Gebzeli tenisçileri tebrik edip ödüllendirirken, bu başarıya Gebze mülki amirlerinin duyarsız kalması üzüntü yarattı.

13 Haziran 2019 - 15:35

Türkiye’yi Tenis sporunda sırtlayan Gebze Tenis Kulübü’ne sahip olan kentimiz her alanda olduğu gibi bu önemli değerinin de farkında değil. Türkiye Tenis Milli Takımı’nın lokomotifi olan Gebze Tenis Spor Kulubü, Okyanus Koleji adına katılım gösterdiği Dünya şampiyonasında Betina Tokaç kadınlarda, Togan Tokaç ise erkeklerde bayrağımızı göndere çektirdi. İtalya’da rakiplerini bir bir deviren Tokaç kardeşleri ve Bosna Hersek’te ikinci olan Atakan Karahan’ı ilk kutlayan isim Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu oldu. Ankara’da bakanlık makamında GTK yönetim Kurulu başkanı Ali Tokaç, Milli antrenör Hikmet Saraç, Milli sporcularımız Betina Tokaç, Ali Tokaç ve Atakan Karahan’ı konuk eden Kasapoğlu, Gebzeli tenisçileri tebrik etti.

BAKAN MAKAMINDA KUTLADI
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Ülke olarak spor alanın her kategorisin de başarı çıtamızı yükseltiyoruz. İtalya’da gerçekleşen okullar arası Dünya şampiyonasında bayrağımız göndere çektirip, Milli marşımızı okutan Tokaç kardeşleri ve Bosna Hersek’te ikinci olan Atakan Karahan’ı kulüp başkanı Ali Tokaç ve antrenörümüz Hikmet Saraç nezdinde tebrik ediyor, kutluyorum. Bu gurur tablosunun her daim artmasını temenni ediyorum” dedi.

GEBZE MÜLKİ AMİRLERİ
NEDEN DUYARSIZ?

Ülkeye gurur ve mutluluk yaşatan Betina-Togan Tokaç ve Atakan Karahan’ı başarılarından dolayı Spor Bakanı makamında tebrik edip, ödüllendirirken bu önemli başarıya Gebze mülki amirlerinin duyarsız kalması üzüntü yarattı. Katılım gösterdikleri tüm şampiyonalarda ülkemizi zirvede temsil eden Gebze Tenis Spor Kulubü sporcularını ne Valilik, ne Kaymakamlık, ne Belediye Başkanlığı, ne de Gençlik Spor Müdürlüğü’nden gerekli kutlama ve ödüllendirme gelmedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Afyonkarahisar'dan Çayırova'ya acı haber
Afyonkarahisar'dan Çayırova'ya acı haber
MHP Gebze yöneticisinin endişesi doğru çıktı
MHP Gebze yöneticisinin endişesi doğru çıktı