Reklam
‘Barcelona Cafe’ özel organizasyonlara açık!

‘Barcelona Cafe’ özel organizasyonlara açık!

Hacı Halil Mahallesi Kızılay Caddesi’nde bulunan Barcelona Cafe, çeşitli etkinliklerle hizmet vermeye devam ediyor. Dünya mutfağı ile farklı lezzetler sunan cafe, vatandaşların dikkatini çekecek organizasyonlara hazırlanıyor.

20 Şubat 2018 - 17:48

Doğan Yapı Gayrimenkul’ün sahibi Haşim Taşdöğen tarafından işletilen, müdürlüğünü ise Nagihan Alemdar’ın yaptığı 100 kişilik kapasiteye sahip iki katlı Barcelona Cafe, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde özel bir organizasyon düzenleyerek hizmet verdiği kitleyi memnun etmeyi hedefliyor. Nagihan Alemdar, sıra gecesi organizasyonu ve yazar imza günleri için de çalışmaların başladığını kaydederken işletme sahibi Haşim Taşdöğen ise “Nezih bir aile ortamı içerisinde hizmet veriyoruz. Vatandaşların memnuniyeti bizler için önemli” dedi.

“AMAÇ SADECE TİCARET DEĞİL”
İşletme müdürü Nagihan Alemdar, Gebze’deki cafelerin bir amacının olmadığını kaydetti ve, “En başta bizim de amacımız sadece ticaret yapmaktı ama gördük ki ticaretten daha önemli şeyler var. 15 yaşındaki bir çocuk çok rahatlıkla nargile isteyebiliyor. Buna asla müsaade etmiyorum. Bu yaştaki çocukların yeri cafeler değil. Bizim tek amacımız da ticaret değil. Ne yazı ki uyuşturucu satışlarının cafelere kadar girdiğini duyuyoruz. Yanlış şeyler yapılmasının önüne geçmek için buraya gelen insanları gözlemliyorum. Bu gibi şeylerin cafemizde yaşanması mümkün değil. Zaten belli bir kitleye hitap ediyoruz.” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GTO’dan “Hile Denetimi” semineri
GTO’dan “Hile Denetimi” semineri
Çakır’dan esnaf turu
Çakır’dan esnaf turu