Bıyık Diyarbakırlılara konuk oldu

Bıyık Diyarbakırlılara konuk oldu

Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ile birlikte Diyarbakırlılar Derneği’ne konuk oldu. Projelerini aktardı, destek istedi.

17 Mart 2019 - 16:13

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, seçim çalışmaları için Darıca’da çeşitli temaslarda bulundu. Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık ve AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay ile birlikte Darıca’da dernek ve esnaf ziyaretleri yapan Yılmaz, ev toplantılarında da Darıcalılarla bir araya geldi.

YILMAZ, “BIYIK’A GÜVENİMİZ TAM”
Diyarbakırlılar Derneği’ni ziyarette konuşan AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Bıyık için destek isteyerek, “Muzaffer Bıyık, 9 yıl partimizin ilçe başkanlığını yaptı. Kendisiyle yıllardır birlikte çalışıyoruz. Darıca için nasıl çalıştığını çok iyi biliyoruz. Darıca’ya yatırım gelmesi için konuları her zaman yakından takip etti. Darıca’nın sorunlarını ve ihtiyaçlarını çok iyi biliyor. Bizim Muzaffer Bıyık’a güvenimiz tam. Sizler de güvenin. Darıca’yı emin bir ele teslim edeceğinizi bilin” dedi.

BIYIK, “GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ YAPACAĞIZ”
Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık da gösterdikleri misafirperverlik ve sıcak ilgi nedeniyle Diyarbakırlılara teşekkür ederek “Dernekleri ve sivil toplum kuruluşlarını önemsiyoruz. Sizlerin görüş ve talepleri bizler için önemli. Darıca’da toplumun her kesimiyle sürekli diyalog halinde olarak ortak akılla ilçemizi yönetmeye talibiz. Cumhurbaşkanımızın da bahsettiği gönül belediyeciliği için çalışacağız” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
3. köprüye kur ayarı
3. köprüye kur ayarı
Huawei çözümü yeni işletim sisteminde buldu!
Huawei çözümü yeni işletim sisteminde buldu!