Bünyamin Çiftçi’ye biyografi belgeseli

Bünyamin Çiftçi'ye biyografi belgeseli

Cumhur İttifakı AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi’nin başarı ve zorluklara geçen hayatını anlatan biyografi belgeseli, izleyenleri duygulandırdı.

17 Mart 2019 - 12:37

Hayatı başarılarla dolu olan Cumhur İttifakı AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi’yi anlatan bir biyografi hazırlandı. 12 dakikalık videoda, Çiftçi’nin başarı dolu hayat öyküsüne yer verildi. Babasının geçim zorluğu nedeni ile Giresun’dan  göç etmesi ile başlayan ve 3 yaşında ayak bastığı Çayırova’da geçen 40 yılının özetle anlatıldığı belgeselde Çitçi’nin ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite yıllarını arkadaşları ve komşuları anlatarak, Çiftçinin başarılı,  çalışkan, mütevazı, saygılı ve dürüst bir kişi olduğunu söylediler.

HAYATININ DÖNÜM NOKTALARI
Hayatının en önemli dönüm noktalarının anlatıldığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan hayranlığı, AK Parti’de siyasete girişi ve Çayırova ile ilgili kurduğu hayallere yer verildiği çalışmada yakın komşuları, annesi ve babası da Başkan Çiftçiyi anlattılar. Göreve neden talip olduğunu, başkan adayı olmaya ne zaman karar verdiğini ve 17 yıllık siyaset yaşamından kesitler yer verildiği ve Çayırova’ya nasıl bir bir görev yapacağını anlatan Çifçi’nin biyografisi, izleyenleri duygulandırdı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KOSKEM, yaz sezonunu açıyor
KOSKEM, yaz sezonunu açıyor
Bıyık, pazar yerini inceledi
Bıyık, pazar yerini inceledi