Büyükakın, "Gideceğimiz çok yol var"

Büyükakın, "Gideceğimiz çok yol var"

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükakın, MHP teşkilatlarına yaptığı ziyarette, “Ülkemiz üzerine kurdukları planlar kurdukları tezgahlar artık işe yaramıyor. İnşallah gelecekte de yaramayacak” açıklamasını yaptı.

16 Ağustos 2019 - 10:38

Bilindiği üzere Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Dilovası ve Çayırova Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ilçe başkanlıklarını ziyaret etti. Burada  yerel ve genel konular üzerinde değerlendirmelerde bulunan Başkan Büyükakın, “Bizler bu topraklarda kadim varlığımızı devam ettirebilmek için her daim bir, iri ve diri olmamız gerekmektedir. Bu topraklarda yani Anadolu coğrafyasında ayakta kalmak kolay değildir. Her türlü ayak oyunlarına rağmen ayaktayız ve ayakta kalacağız” dedi.

"BİN YILLIK İTTİFAKTIR"
“AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin birlikte bekanın ittifakını yapmaktadırlar” ifadelerini kullanan Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın “Bu birliktelik bin yıllık bir ittifaktır. Tarih boyunca her daim mücadele verdik, vermeye de devam ediyoruz. Bizi biz yapan değerlerimize ve gönül coğrafyamıza sahip çıkacağız. Diğerleri petrol için, çıkarları için ve tüm yer altı kaynakları için seslerini yükseltirler. Bu millet ise İslam’ın, barışın, kardeşliğin ve huzurun bayraktarlığını yapmış nezih bir millettir” şeklinde konuştu. “Kent yönetiminde birlikte hareket edeceğiz” diyen Başkan Büyükakın, “Bu birliktelik diğer coğrafyalara da huzur getirecektir. Küçük ve şahsi meselelerle asla işimiz yoktur. Bir dakikayı dahi boşa geçirmeyeceğiz. Ülkemiz ve kentimiz için çok çalışacağız. Yorulmadan çalışacağız. Yapacağımız çok iş, gideceğimiz çok yol var” ifadelerini sarf etti.

"TEZGAHLAR İŞE YARAMIYOR"
Dilovası ve Çayırova MHP ilçe teşkilatlarına konukseverlikleri için teşekkür eden Başkan Büyükakın, Türkiye’nin son yıllarda kat ettiği gelişmelerle birlikte savunma sanayisinde attığı adımların çok önemli olduğunu sözlerine ekleyerek, “Ülkemiz üzerine kurdukları planlar kurdukları tezgâhlar artık işe yaramıyor. İnşallah gelecekte de yaramayacaktır. Her gün yalan üzerine yalan söyleyecekler ve birliğimizi bozmaya çalışacaklar. Ancak başarılı olamayacaklar. Bizler kardeşiz ve birbirimize yardımcı olacağız” şeklinde konuştu.  MHP ilçe teşkilatları tarafından kendilerine verilen destek için çok teşekkür eden Başkan Büyükakın, “Unutmayalım ki biz güçlendikçe mazlumların acısı da azalacaktır. Eğer Anadolu düşerse dünya da düşecektir.  Bu davaya gönül vermiş insanlarımızın küskün olması veya bu davadan uzaklaşmasını kabul edemeyiz. Bu gibi durumlar içinde kaybedecek zamanımız yoktur. Tüm teşkilatlarımızla mahalle mahalle 2023 seçimlerine güçlü bir şekilde girmek için çok çalışmamız gerekmektedir” diyerek sözlerini tamamladı. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Zararlı yazılım çeşitliliği yüzde 13,7 arttı
Zararlı yazılım çeşitliliği yüzde 13,7 arttı
Darıcalı kadın, kocası tarafından öldürüldü
Darıcalı kadın, kocası tarafından öldürüldü