Reklam
Büyükgöz, “Geleceğe ve sanata umutla bakabiliriz”

Büyükgöz, “Geleceğe ve sanata umutla bakabiliriz”

Gebze Belediyesi Meslek Eğitimi Kursları GESMEK Türk Sanat Müziği Korosu Gebzelilere unutamayacakları bir konser verdi. Konserde bir konuşma gerçekleştiren Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Gebze’de sanata ve geleceğe daha umutla bakabiliriz” dedi.

26 Haziran 2019 - 11:03

15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanında bulunan Gebze Kültür Merkezi’nde gerçekleşen konsere Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Başkan Yardımcısı Sedat Çelik, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda Gebzeli Türk Sanat Müziği sever katıldı.  Konser öncesi kısa bir selamlama konuşması gerçekleştiren Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz konuşmasına salonu dolduran Gebzelilere katılımlarından ötürü teşekkür ederek başladı.  Büyükgöz, “Bugün bu salona baktığımız zaman üst katlara kadar dolduğunu görüyoruz. Bu, şu anlama geliyor. Gebze’de entelektüel, sanata sanatçıya değer veren sanatı ve sanatçıyı destekleyen hemşerilerimiz, dostlarımız var. Bu anlamda Gebze’de geleceğe ve sanata daha umutla ve güvenle bakabiliriz.  Bu akşam burada Türk Sanat Müziğinin çok güzel eserlerini dinleyeceğiz. Ben bir kez daha bu konserin yapılmasında emeği geçenlere, kursiyerlerimize ve siz değerli katılımcılara çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

ÇİÇEK TAKDİM ETTİ
Başkan Büyükgöz’ün selamlama konuşmasının ardından GESMEK Türk Sanat Müziği Korosu, salonu dolduran Gebzelilere unutamayacakları bir konser verdi. Koronun solo ve koro performansı kulakların pasını sildi. Birçok eserde dinleyiciler koroya eşlik ederken konser sonunda Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz koro şefi Erbil Aydın’ı tebrik ederek çiçek takdim etti.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Korkmaz,
Korkmaz, "Türkiye tüm oyunları bozacak güce sahip"
Gençlik bu festivalde buluşacak
Gençlik bu festivalde buluşacak