Reklam
Büyükşehir’in değil, bizim organizasyonumuz

Büyükşehir'in değil, bizim organizasyonumuz

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (KASKF) Başkanı Murat Aydın, Antalya’da 5’incisini düzenledikleri Başkanlar Kurulu Toplantısı’nın Büyükşehir Belediyesi sponsorluğunda yapıldığı eleştirilerine açıklık getirdi.

11 Ekim 2018 - 13:18 - Güncelleme: 11 Ekim 2018 - 14:06

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (KASKF) Başkanı Murat Aydın, Antalya’da 5’incisini düzenledikleri Başkanlar Kurulu Toplantısı’nın Büyükşehir Belediyesi sponsorluğunda yapıldığı eleştirilerine açıklık getirdi. Toplantının ne organizasyonluğunu de sponsorluğunu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin üstlenmediğini dile getiren Başkan Aydın, “Biz büyük bir aileyiz. Bu ailenin içerisinde bize katkı sunan değerli kulüp başkanlarımız, dostlarımız var. Herkes gibi bu organizasyonumuzu spora ve sporcuya büyük önem veren Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu da destekliyor. Ancak yazıldığı ve konuşulduğu gibi Antalya’daki organizasyonumuza Büyükşehir Belediyesi sponsor olmamıştır ama büyütülmeyecek bir miktar da katkısı da vardır” dedi.

BÜYÜKŞEHİR DÜZENLESEYDİ İPTAL OLABİLİRDİ
Sözlerine devam eden Başkan Aydın, “Başkanlar Kurulu Toplantısı’nın sponsorluğunu konuşulduğu gibi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi üstlenmiş olsaydı bu organizasyon iptal olabilirdi. Mesela Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Minibüs ve Otobüsçüler Odası’na bağlı kooperatif başkan ve yöneticilerine yönelik Bodrum’da yapmayı düşündüğü programı iptal etti. Bu toplantıyı Büyükşehir Belediyesi’nin sponsorluğunda düzenlediğini söyleyenlere soruyorum; konuşulduğu gibi Başkanlar Kurulu Toplantısı’nın 3 günlük Antalya masrafını Büyükşehir Belediyesi ödediyse bizim niye programımız iptal olmadı? Çünkü öyle bir şey yok. Bu organizasyonumuza çok kişinin katkısı vardır. Madem öyle, bunları da açıklayacağım” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GTO’dan “Hile Denetimi” semineri
GTO’dan “Hile Denetimi” semineri
Çakır’dan esnaf turu
Çakır’dan esnaf turu