Çakır efsanesi başlıyor

Çakır efsanesi başlıyor

Kapanma eşiğine gelen Gebzespor’u yaşatan isim olarak kulüp tarihine adını yazdıran İlker Çakır, 627 gün sonra yeniden Gebzespor’un başkanı oluyor. İsminin ölümsüzleştirildiği Gebzespor İlker Çakır Tesisleri’nde bugün saat 11.00’de yapılacak kongreye tek aday olarak girecek olan efsane başkan, kongrenin ilk oturumunda çoğunluğun sağlanması halinde mevcut Kulüp Başkanı Abbas Sır’dan görevi devralacak.

19 Şubat 2019 - 08:01 - Güncelleme: 19 Şubat 2019 - 13:40

3. Lig temsilcimiz Gebzespor’un efsane başkanı İlker Çakır, 627 gün sonra yeniden kulübün başına geçiyor. Yarın saat 11.00’de kulüp tesislerinde yapılacak olağanüstü kongreye Çakır tek aday olarak girecek. Kongreyi ikinci oturuma bırakmak istemeyen mevcut yönetim ilk toplantıda gerekli çoğunluğu sağlayıp Çakır’ı yeniden Gebzespor ile buluşturacak.

BORÇLARI TEMİZLEDİ
19 Temmuz 2014 tarihinde Gebzespor’a başkan olan Çakır, 3 yıllık görevi süresince Gebzespor’un kaderini değiştiren isim oldu. ‘Bitmez’ denilen borçları kendi imkanlarıyla temizleyerek Gebzespor’u refaha ulaştıran ve bugünlerin temelini o günlerde atarak ‘efsane başkan’ unvanını alan Çakır, 3 Haziran 2017 tarihinde yapılan kongrede yorulduğunu belirterek başkanlığı Yusuf Öztürk’e devretmişti. 627 gün sonra yeniden Gebzespor’un başına geçecek olan Çakır, Bölgesel Amatör Lig'de yaşayamadığı şampiyonluğu profesyonel liglerde tadıp, Gebzespor’u Süper Lig’e kadar taşımayı hedefliyor.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yaşar Çakmak'tan Okur için taziye mesajı
Yaşar Çakmak'tan Okur için taziye mesajı
Çocukları en çok ısıran köpek cinsi 'pitbull'
Çocukları en çok ısıran köpek cinsi 'pitbull'