Reklam
Reklam
Çakrazlılar, ‘Serap Çakır’ dedi
Reklam
Reklam

Çakrazlılar, ‘Serap Çakır’ dedi

Çakraz Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır’ı destekleyeceklerini açıkladı.

17 Mart 2019 - 11:15

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde çalışmalarına devam eden Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır'a destek her geçen gün artıyor. Güçlü adımlarla 31 Mart'taki seçimlere hazırlanan Serap Çakır'a bir destekte Tokat İli Reşadiye İlçesi Çakraz Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nden geldi. Ziyarette Serap Çakır'a destek açıklaması yapan Tokat İli Reşadiye İlçesi Çakraz Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Musa Şahin, “Çakrazlılar olarak tam destekle sonuna kadar yanınızdayız" dedi.

“VERİLEN SÖZLER TUTULMADI”
Desteklerinden ötürü Çakrazlılara teşekkür eden Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, adaylık süreci hakkında bilgi verdi. Seçim çalışmalarını ve projelerini anlatan Serap Çakır, “Gebze'nin her mahallesinde ayrı ayrı sorunlar var. Bugüne kadar verilen sözler tutulmadı. Tüm bu sorunları çözmek için bu yola çıktım. Kazandığım takdirde şeffaf, üretken ve eşitlikçi bir yönetim sergileyeceğim. Sizlerde buna şahit olacaksınız. Gebze'nin bütçesi ile neler yapılabileceğini göstereceğim” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyükşehir’den çiftçiye tohum desteği
Büyükşehir’den çiftçiye tohum desteği
Ulaşımpark, üreterek tasarruf ediyor
Ulaşımpark, üreterek tasarruf ediyor