Reklam
Reklam
Çayırova Saadet; Sorunların kaynağı yönetim
Reklam
Reklam

Çayırova Saadet; Sorunların kaynağı yönetim

Saadet Partisi Çayırova ilçe kadın kolları Mart ayı ilçe divan toplantısını geçtiğimiz gün yapılan yoğun katılımlı programla gerçekleştirdi.

12 Nisan 2018 - 10:43

İlçe divan toplantısında konuşan Saadet Partisi Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanı Aynur Karacan, 2018 yılı çalışma hedeflerinde Çayırova’nın tamamına ulaşmaya devam edeceklerini kaydetti. Karacan, “İlçemizde bulunan bayanların çok büyük bir bölümünü ziyaret ettik ve etmeye de devam ediyoruz. Ulaşamadığımız tek bir bayan kardeşimiz dahi kalmasın istiyoruz. Biz biliyoruz ki bugün ilçemizde kadın erkek bütün halk olarak karşılaştığımız eksiklikler ve yaşamımıza olumsuz etki yapan bütün unsurlar özellikle yönetim odaklı sorunların bir sonucudur. Yine son günlerde ilçemiz kamuoyunu meşgul eden toplumun siyasete olan güvenini sarsan Çayırova Belediyesi yönetiminde yaşanan yolsuzluk haberleri halen sıcaklığını korumakta.

ÇİLESİ HALKA SEFASI RANTA!
Ülkemizde Paralel devlet yapılanmalarına karşı hayati bir mücadele sürerken Çayırova Belediyesinde de buna benzer haksız kazanç elde eden bir kısım kişilerin oluşturduğu ‘’kişisel çıkar birliği’’  olduğu ayan beyan ortadadır. Bu kişileri aklarcasına tüm olan biten bir memurun görevden alınmasıyla ört bas edilemez. Bizler bunun takipçisi olacağız. Toplumu inşa eden biz kadınlar yine bu toplumun her türlü sıkıntısını çekenleriz. Her türlü fedakârlıklarla oluşturulan gelecek kaynaklarının bu şekilde parçalanmasına ve talan edilmesine sessiz kalmayacağız dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yabancı sınırına şok açıklama
Yabancı sınırına şok açıklama
Hüseyin Aksoy’dan Gebze Huzurevi’ne ziyaret
Hüseyin Aksoy’dan Gebze Huzurevi’ne ziyaret