Çelik, “Çare Milli Görüş’te”

Çelik, “Çare Milli Görüş’te”

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik haftalık olağan basın toplantısını, partinin il başkanlığı binasında gerçekleştirdi.

06 Aralık 2018 - 18:07

Çelik basın mensuplarıyla bir araya geldiği toplantıda gündem konularına değindi. Yerel seçim sürecine de değinen Çelik şu açıklamalarda bulundu; “Yaklaşan yerel seçimler öncesi hareketli bir hava var. Özellikle iktidar partisinde beklenti, korku ve panikten kaynaklı ciddi bir hareketlilik var. 'Kiminle kazanırız, şu şehre hangi adayı koysak, bu seçime hangi vaatlerle girsek de rant devam etsin?' gibi ciddi soruları kendi içlerinde tartışıyorlar. Bu hengâmeyi millete yansıtmaktan da geri duramıyorlar ama emin olun aday bulsalar vaat bulamayacaklar.

YAPTIKLARI DURUMU İDARE ETMEK
Şu an yaptıkları durum idare etmek. İsraf paçadan aktığı için yatırım yapamayacaklar. Bu dönem Ak Partinin millete söyleyebilecek hiçbir sözü yoktur. AK Parti’nin şu ana kadar gösterdiği adaylara bakıyoruz da; ya eski bakan, ya bakan yardımcısı, ya da vali. Bu adaylarla alsa alsa bürokratların gönlünü alır. Çözemediği onlarca problemi eski ekibiyle mi çözmeyi planlıyor? Bunlar, bu adayları göstermekle belediyecilik anlayışlarında hiçbir değişiklik olmadığını ispat etmişlerdir.


UYGUN ADAYLARLA SEÇİMLERİ KAZANACAĞIZ
Biz Saadet Partisi olarak tertemiz kadrolarla bu millete en iyi şekilde hizmet etmek için varız. Bizim belediyecilik anlayışımızla birçok sorun hallolmuş, halkımız huzur ve refah dolu günler yaşamıştı. Geçmişte inşa ettiğimiz güven ortamını yeniden tesis edecek çareleri biliyoruz. Bizim göstereceğimiz adaylar hiçbir ayrım gözetmeden milletin bütününü kucaklayabilecek sağlam karakterde olacaktır. Bu ihtiyacımızı karşılayacak ve bu ülkeyi ayağa kaldırabilecek tek siyasi anlayış vardır, o da Saadet Partisidir.

DENİZ BİTTİ KARA GÖRÜNDÜ
Ekonomik olarak çok sıkıntılı günlerden geçiyoruz. Piyasada para dönmüyor. Şirketler konkordato ilan ediyor yani bir nevi göstere göstere iflas ediyor. Bu işin sonu hiç iyi değildir. Anlayış değişmesi gerekiyor. Beton ekonomisi değişmesi gerekiyor. Üretim delisi, insanımızı hayata bağlayacak ekonomi modeli oluşturmamız gerekiyor. Son iki ayda 500 bin insan işsiz kaldı daha devamı da geliyor. Deniz bitti Kara göründü. Çare var. Çare milletimizin yüreğinde, Çare Milli Görüş’te.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MHP Çayırova, iftarda bir araya geldi
MHP Çayırova, iftarda bir araya geldi
Gebze, Damla'ya kaybetti: 2-1
Gebze, Damla'ya kaybetti: 2-1