Çetinkaya, Pazar günü başvuruyor!

Çetinkaya, Pazar günü başvuruyor!

AK Parti Darıca Belediye Başkan Aday Adayı olmaya hazırlanan Ertuğrul Çetinkaya, Pazar günü Saat 16.00’da resmi başvurusunu yapacak. Çetinkaya’yı yoğun bir kalabalığın desteklemesi bekleniyor.

07 Kasım 2018 - 12:12

Kocaeli KOSBGEB il müdürü iken aynı kurumun genel müdürlüğünde üst düzey yöneticiliğe getirilen başarılı bürokrat Ertuğrul Çetinkaya, Darıca’ya aday oluyor. Aslen Erzurumlu olan Çetinkaya, KOSGEB’deki grevinden istifa ederek belediye başkanlığı için kolları sıvadı. AK Parti’den şansını deneyecek olan Çetinkaya Pazar günü ilçe teşkilatına giderek dosyasını teslim edecek. CV’si başarılarla dolu olan Çetinkaya, siyasi kulislerde güçlü bir aday olarak yorumlanıyor.

Ertuğrul Çetinkaya kimdir?
1979 Erzurum doğumlu olan Ertuğrul Çetinkaya Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu, yüksek lisansını Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde tamamladı. Eğitim kariyerine Gebze Teknik Üniversitesi’nde tez aşamasında doktora yaparak devam eden Çetinkaya, aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Görevlisi olarak ders veriyor. İş hayatını 2003 yılında uzman olarak girdiği Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’nda (KOSGEB) Proje Yönetimi Daire Başkanı olarak devam eden Çetinkaya, bu alanda önemli çalışmalara imza attı. İleri derece de İngilizce, başlangıç seviyesinde de Almancası bulunan Çetinkaya’nın aile fertleri 50, kendisi ise 20 yılı aşkın bir süredir Darıca’da yaşıyor. Ertuğrul Çetinkaya evli ve 3 çocuk babası.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Nurcan
  8 ay önce
  Umarım halkımız için hayırlısı olur.unutmayiniz ki bizler varsak sizler varsınız geldiğiniz yeri unutmayın ki daha güçlü olun bu devlet için halkımız, milletimiz için geleceğimiz için birşeyler yapılsın, bizler oyumuzu verirken dusunmeyelim devletimiz için birşeyler yapmak için başımıza gelinsin,yeni yüzler gelsin yeniliklere açık olarak gelsinler bizler oylarimizi devletimize hayırlı o*** gelsin diye veriyoruz her kim gelirse halkını düşünerek aday olur inşallah bizim istediğimiz artık birşeyler düzeltsin bu millet çok şeyler gördü çok şeyler yaşadı yılmadı dimdik ayakta kimse bizi pes ettiremedi lütfen milletimizi düşünün artık vatana millete hizmet etmek için gelin.kendi menfaatleri için başımıza gelen biri olmayın artık tabiki kendinizi ailenizi düşünmek zorundasınız ama unutmayın bizler sizi desteklersek varsınız şimdiden hayır olsun inşallah
 • Hakan
  8 ay önce
  Biraz da bu darıca yi sömurecek anlasildi.karabacak a gelmisti.darica sporu da saattilar bakalim kimin cebine ne kadar para girdi.asfalt yama olayimda 1 numara...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kurban satış yerlerinin kurası çekildi
Kurban satış yerlerinin kurası çekildi
6 haftada 702 kişi kurtardılar
6 haftada 702 kişi kurtardılar