Reklam
Reklam
Çiler, “Girişimcilik ruhu çok önemli”
Reklam

Çiler, “Girişimcilik ruhu çok önemli”

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, Gebze Teknik Üniversitesi öğreniciler ile yaptığı söyleşi de gençlere hayallerinin peşinde koşmaları gerektiğini belirtti.

07 Aralık 2018 - 10:47

Gebze Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı Ebru Tümer Kabadayı moderatörlüğünde önceki gün gerçekleştirilen ‘İş Dünyası Profesyonelleriyle Söyleşiler’ programına Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler ve Gebze Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Vahit Yıldırım katıldı. İşletme Fakültesi’nde gerçekleşen programa Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler’in eşi Sevgi Çiler ve işletme fakültesi öğretim görevlileri ile öğrenciler katıldı. Programda Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler ve Gebze Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Vahit Yıldırım öğrencilere ticari tecrübelerini ve kendi girişimcilik hikâyelerini paylaştılar.

RİSK ALMAKTAN KORKMAYIN
Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler öğrencilere yaptığı konuşmada, “Gebze Teknik Üniversitesi’nde okuduğunuz için çok şanslısınız. Oda olarak sürekli üniversite ile işbirliği içerisindeyiz. Gelişen teknoloji ile birlikte artık kendimizi sürekli güncellemek zorundayız. Okul hayatınızdan sonra iş dünyasına atılacaksınız. Girişimcilik ruhunuzun olması çok önemli. Hayatta risk almaktan asla korkmayın. İş hayatımda sürekli hayaller ve hedefler kurdum. Bu hedeflerime ulaşmak için çok çaba gösterdim. Sizler de hayallerinizden asla vazgeçmeyerek bu hayallerinizin peşinden koşun” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Aşk, kalp krizi riskini azaltıyor'
'Aşk, kalp krizi riskini azaltıyor'
Çayırova’da Cumhur İttifakı coşkusu
Çayırova’da Cumhur İttifakı coşkusu