“Cumhur ittifakı sandıklara yansıyacak”

“Cumhur ittifakı sandıklara yansıyacak”

Cumhur İttifakı Gebze Belediyesi Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, MHP Köşklü Çeşme ve Beylikbağı mahalle temsilciliklerini ziyaret etti. Büyükgöz, “Cumhur İttifakı’nın gür sesini sandıklara taşıyarak kutlu ve yüksek bir sonucu liderlerimize hediye edelim” şeklinde konuştu.

14 Mart 2019 - 14:13

Seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarına devam eden Zinnur Büyükgöz, Cumhur İttifakı’nın bileşenlerinden olan MHP’nin Beylikbağı ve Köşklü Çeşme teşkilatlarına gitti. Büyükgöz’ü AK Parti Gebze İlçe Başkanvekili Hakan Kaplaner, MHP Gebze İlçe Başkanı Serkan Kural, Cumhur İttifakı meclis üyesi adayları yalnız bırakmadı. Gerçekleştirilen ziyaretlerde gördüğü büyük ilgiden dolayı çok memnun kalan Büyükgöz’ü, Beylikbağı’ndaki MHP’li gençler meşalelerle karşıladı. Programlarda konuşma gerçekleştiren Kural ve Büyükgöz Cumhur İttifakı’nın öneminin altını çizdi.

“ADAYLARIMIZA GÜVENİYORUZ”
Ziyarette konuşma yapan MHP Gebze İlçe Başkanı Serkan Kural, “Milliyetçi Hareket Partisi'nin adayı Zinnur Bey ve Büyükşehir'de Tahir Bey’in arkasında duracağız. Bu iki ismin değerleri ortada. Biz MHP teşkilatları olarak adaylarımızın arkasında durabiliyoruz çünkü biz adaylarımıza güveniyoruz. Belediye meclis üyeleri adaylarımızın da kalitesi de belli. Cumhur İttifakı bu milletin özünden çıkan bir ittifak. Biz birilerinin gayrimeşru ittifakları gibi değiliz” şeklinde konuştu.

“BEDELİNİ ZATEN ÖDEMİŞİZ”
Cumhur İttifakı olarak güçlü bir şekilde kazanacaklarına inandığını dile getiren Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, “Anadolu coğrafyasında 1071'de başlayan kutlu yolculuğumuzda bu topraklarda yaşamanın bedelini, her karışını şehit kanıyla bulayarak zaten ödemişiz. Toprağın üstünde yaşayanlardan çok fazlası toprağın altında yaşayanlarımız var. Böyle bir vatanda yaşıyoruz. Şühedanın kanıyla suladığı bu toprakları biz asla heba edemeyiz.

“SIKMADIK EL BIRAKMAYALIM”
Bugün devlet-i ebed müddet meselesi tartışılıyor. Tüm gönül ve mazlum coğrafyamızın ümitleri Türkiye’dir ancak biz ayakta durursak onlar var olacaktır. Cumhur İttifakı'nın gür sesini seçim sandıklarına taşıyıp, oradan sayın liderlerimize kutlu ve yüksek oranda bir sonuç ikram ederiz diye düşünüyorum. Hep birlikte sıkmadık el, girmedik kapı, selam vermedik kişi bırakmayalım. 31 Mart’a kadar çalışmayı sürdürelim” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yaşar Çakmak'tan Okur için taziye mesajı
Yaşar Çakmak'tan Okur için taziye mesajı
Çocukları en çok ısıran köpek cinsi 'pitbull'
Çocukları en çok ısıran köpek cinsi 'pitbull'