“Darıca Gençlerbirliği en önemli değerimizdir”

“Darıca Gençlerbirliği en önemli değerimizdir”

Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Osmangazi Mahallesi’nde Darıca Gençlerbirliği taraftarları ve mahalleli gençlerle bir araya gelerek istişarede bulundu. Gençlere yönelik projelerini anlatan Bıyık, Darıca Gençlerbirliği’ne de her zaman destek olacaklarını söyledi.

17 Mart 2019 - 15:45

Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, toplumun her kesimiyle kucaklaşmaya devam ediyor. Darıca’da sıkılmadık el kalmayacak şekilde yoğun bir tempoda çalışan ve herkesle sıcak ilişkiler kuran Bıyık, Osmangazi Mahallesi’nde Darıca Gençlerbirliği taraftarları ve mahalleli gençlerle çay sohbeti gerçekleştirdi. Oldukça yoğun katılımın olduğu ve yaklaşık 200 kişilik genç grubun yer aldığı buluşmada Bıyık, gençlere yönelik projelerini anlatarak gençlerin de taleplerini dinledi. Gençlere yönelik birçok proje hazırladıklarını anlatarak destek isteyen Bıyık, Darıca Gençlerbirlği’nin içinde bulunduğu durumu haketmediğini de ifade ederek göreve geldikten sonra Darıca Gençlerbirliği’ne her zaman destek olacaklarının sözünü verdi.

“HER ZAMAN DESTEK OLACAĞIZ”
Bıyık, “Ben Darıca’da doğdum büyüdüm. Beni tanıyanlar spora önem verdiğimi biliyor. Darıca Gençlerbirliği bizim en önemli markalarımızdan biri. Darıca Gençlerbirliği’nin içinde bulunduğu durum bizi de çok üzüyor. Yaklaşık 85 yıllık bir çınar olan Darıca Gençlerbirliği’ne her zaman destek olacağız. Ben Darıca Gençlerbirliği’nde daha çok bizim bölgemizdeki gençlerin forma giymesinden yanayım. Darıca Gençlerbirliği şampiyon olacaksa da bizim çocuklarımızla olsun. Bunun için gerekli altyapıyı sağlamak için çalışacağız.

“SAHAYI YENİDEN DÜZENLEYECEĞİZ”
Belediye başkanı olduktan sonra Nenehatun’daki amatör sahayı yeniden düzenleyeceğiz. Oraya güzel bir spor kompleksi yapacağız. Amatör kulüplerimizin daha iyi şartlarda spor yapmaları için çalışacağız” dedi. Darıca Gençlerbirliği Taraftarları Bıyık’a  forma hediye ederek destek verdiler. Bıyık’ın gençlere yönelik projelerini dikkatle dinleyen ve projelere tam destek veren Darıca Gençlerbirliği taraftarları, seçim çalışmalarında Bıyık’a başarılar dilerken, Bıyık’a forma hediye ettiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Meteoroloji'den Afrika sıcakları uyarısı!
Meteoroloji'den Afrika sıcakları uyarısı!
Kanser aşısı müjdesi!
Kanser aşısı müjdesi!