Demirci’nin başarısı ‘anketle’ tescillendi!

Demirci’nin başarısı ‘anketle’ tescillendi!

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’nin yapılan hizmet yoklamasında üst sıralarda yer aldığı öğrenildi. Elde edinilen bilgiye göre Demirci, Gebze bölgesinin en başarılı belediye başkanı olarak görülüyor.

17 Ekim 2018 - 10:31

24 Haziran seçimleri öncesinde yapıldığı düşünülen anketlerin oransal verileri basına sızdı. Kocaeli’de genel ve yerel soruların yer aldığı ankette ‘Bulunduğunuz ilçe belediye başkanını başarılı buluyor musunuz?’ sorusuna Çayırova’da Şevki Demirci’yi zirveye taşıdı.% 80,4 oranıyla halkın olumlu cevabını alan Demirci bir nevi başarısını tescilledi. On iki ilçesi bulunan Kocaeli’de Şevki Demirci başkanlığındaki Çayırova Belediyesi hizmet alanında, il bazında birinciliği kıl payı kaçırarak ikinci oldu, Gebze bölgesinde ise birinciliğe yükseldi.

ÇAYIROVALI DEMİRCİ’DEN MEMNUN!
2014 yerel seçimlerinde AK Parti’den belediye başkan aday adayı olan ve partisi tarafından aday gösterilen Şevki Demirci, 30 Mart’ta açık ara farkla Çayırova Belediye Başkanı seçilmişti. Aradan geçen sürede başarılı projelere imza atan Demirci’nin Çayırovalılarla olan diyaloğu da takdir topladı. Çayırovalıların ankete verdiği yüzde 80,4 ‘Evet’ cevabı, Demirci’ye olan güvenin bir göstergesi olarak kabul edildi.

ŞİKAYET ALINMAYAN TEK İLÇE OLDU
Demirci’nin başarı grafiği 24 Haziran genel seçimleri sırasında AK Parti SKM’nin programlarına katılan milletvekili adaylarının sahadaki çalışmalarına da yansıdı. Adayların ortak kanaati, “Ufak tefek talepler haricinde şikayet almadığımız tek ilçe Çayırova Belediyesi oldu” demeleri parti tabanında Şevki Demirci’nin başarısının ispatı anlamına yorumlandı.

GEBZE VE DARICA’DA DA ADI GEÇTİ!
Edinilen özel bir bilgiye göre geçtiğimiz haftalarda sadece AK Parti İlçe Kadın Kolları Yönetimi’ni kapsayan bir ankette de Demirci adına rastlandı. Her ilçedeki kadın kollarının mevcut yöneticileri ile mahalle başkanlarına yöneltilen 30 soruda ‘Kimi belediye başkanı görmek istersiniz’ yanıtına Gebze ve Darıca’da Şevki Demirci isminin de yazıldığı konuşuldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Huawei çözümü yeni işletim sisteminde buldu!
Huawei çözümü yeni işletim sisteminde buldu!
Kocaeli'nde uyuşturucuyla mücadeleye devam
Kocaeli'nde uyuşturucuyla mücadeleye devam