Deniz, Gebzespor için ’varım’ dedi

Deniz, Gebzespor için 'varım' dedi

Gebze Kadırga Tesisleri ve Gebze FM’in sahibi Hüseyin Deniz, 29 Haziran’da gerçekleşecek Gebzespor kongresi öncesi adaylığını açıkladı.

20 Haziran 2019 - 09:49 - Güncelleme: 20 Haziran 2019 - 11:43

Gebze Kadırga Tesisleri ve Gebze FM’in sahibi Hüseyin Deniz, 29 Haziran’da gerçekleşecek Gebzespor kongresi öncesi adaylığını açıkladı. Gebze’de bir Cafe’de düzenlediği basın toplantısıyla bu kararını kamuoyuyla paylaşan Deniz, Gebzespor’un sahipsiz kalmaması adına yönetime talip olduğunu söyledi. Konuşmasında net mesajlar veren Deniz, “Gebze Belediyesi dahil kimseden para istemiyorum. Bize inanan ve güven insanlar gönül desteklerini versinler. Gebzespor’un özellikle kongre sürecinde yaşadığı sahipsizlik beni çok üzdü. Kimse adaylığını açıklamayınca Gebzespor’u yönetmeye talip oldum. Bundan sonra herhangi birisi aday olursa geri çekilmem söz konusu olmaz. Çünkü yönetim kurulu listemi oluşturdum. Önümüzdeki günlerde yine düzenleyeceğim bir toplantıyla ekibimi tanıtacağız. Allah’ın izniyle Gebzespor’u güzel günler bekliyor” dedi.

PİTBULL GİBİ SAVAŞACAKLAR
Gebzespor’a güzel bir kadro oluşturacağını dile getiren Deniz, “Bölgesel Amatör Lig, mücadeleye dayalı bir lig. Koşmazsan, mücadele etmezsen maç kazanamazsın. Nasip olur da göreve gelirsek, Gebzespor’a tabiri caizse ‘pitbull’ gibi savaşacak futbolcular kazandıracağız. Benim futbolcu konusundaki tek avantajım U21 Ligi’nin kalkmış olması. Bu ligde bildiğim, tanıdığım çok yetenekli oyuncular var. Kimse merak etmesin, en doğru kadroyu kuracağız” dedi.

HOCAM TUNCAY SOYAK
Teknik direktör konusundaki tercihini de açıklayan Deniz, “BAL Ligi’nde görev yapacak bir teknik adam hırslı ve disiplinli olması gerek. Bu doğrultuda daha önce Gebzespor’u çalıştıran Tuncay Soyak’ı takımın başına getireceğim. Kendisiyle görüştüm ve anlaştım” dedi.

TARAFTARLAR BENİM EVLATLARIM
Konuşmasının son bölümünde Gebzespor taraftarlarına ayrı bir paragraf açan Deniz, “Bana Başakşehir’i mi, Gebzespor’u mu istiyorsun? ‘diye sorsalar hiç düşünmeden Gebzespor derim. Çünkü futbol taraftar ile güzel. Gebzespor’un coşkulu, vefakâr ve cefakâr bir taraftar topluluğu var. Onlar benim evlatlarım. Tribün liderleri de bir araya gelip Gebzespor başkanlığına adaylığım konusunda fikirlerini alacağım” dedi.

Hüseyin Deniz, Gebzespor'u yönetmeye talip...

 

 

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • yasar
    1 ay önce
    bir kişinin başkan adayı olması için taraftar grubunun onayına mı ihtiyacı var? işte gebzesporun bu hale düşmesinin sebebi de burada yatıyor. taraftar başkan belirliyor veya gönderiyor, taraftarın böyle bir vizyonu yok..... ( bakınız yusuf öztürk örneği)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Birol Elüstü'nün acı günü
Birol Elüstü'nün acı günü
Serkan Kural’dan sert açıklama
Serkan Kural’dan sert açıklama