Reklam
Dünya yeşeriyor hayaller gerçekleşiyor

Dünya yeşeriyor hayaller gerçekleşiyor

Kocaeli Gebze Yavuz Selim İlkokulu 3/A sınıf öğretmeni Meryem Sak Kasapoğlu’nun ve öğrencileri‘’Dünya Yeşeriyor Hayaller Gerçekleşiyor’’ e-twinning  projesine ortak oldu.

02 Mart 2018 - 15:34

Proje ortaklığı olan Yavuz Selim İlkokulu sınıf öğretmenleri Meryem Sak Kasapoğlu ve Şaban Kasapoğlu bu kapsamda etkinliğin logo ve afiş çalışmalarını da hazırladılar.

ÖĞRENCİLERİN HAYALLERİ GERÇEĞE DÖNÜŞÜYOR
Kasapoğlu projenin öğrencilerin hayal etmesine büyük katkı sağladığını belirterek ''Hayal etmeyen öğrenciler, hayal etmeyen yetişkinler ve maalesef hayal etmeyen bir toplum olduk! Bu proje sayesinde öğrencilerimiz hayallerini kağıtlara yazıp hazırlanan hayal kutusuna atacaklar. 81 ilde ve 8 ülkede aynı anda binlerce fidan dikilecek. Fidanlar büyürken bizler de çocuklarımızın hayallerinin gerçekleşmesine vesile olacağız. Dünyamız yeşerirken çocuklarımız hayallerine kavuşacaklar’’ diye konuştu. İlk kez uluslararası bir projede yer aldıklarını dile getiren Meryem Kasapoğlu ve öğrencileri proje koordinatörlüğünü yapan Burdur Karamanlı Devrim İlkokulu öğretmeni Cennet Aksu’ya, projeye destek veren Yavuz Selim İlkokulu Müdürü Volkan Temel'e teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • özge kaymak
    9 ay önce
    Ülkemizin temiz yürekli öğretmenlere ve onların yetiştirdiği güzel insanlara ihtiyacı var. Öğretmenlerin yaptığı iyi şeylerin daha fazla haber olması gerekiyor. Öğretmenlerinimi tebrik ediyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GTO’dan “Hile Denetimi” semineri
GTO’dan “Hile Denetimi” semineri
Çakır’dan esnaf turu
Çakır’dan esnaf turu