Ellibeş, “Gebze’yle ilgili heyecanımız tamdır”

Ellibeş, “Gebze’yle ilgili heyecanımız tamdır”

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Gebze Yenigün Gazetesi’ne açıklamalarda bulundu. Ellibeş, yeni yönetimi kısa süre içerisinde açıklayacaklarını ve Gebze bölgesine de büyük önem vereceklerini dile getirdi.

07 Haziran 2019 - 14:32

Kocaeli siyasi kulislerinin en merak ettiği konuların başında AK Parti’nin yeni il yönetiminin nasıl şekilleneceği geliyor. Bu bağlamda 24 Mayıs’ta ataması gerçekleştirilen ve o günden bu yana yönetimi belirlemek için ince eleyip sık dokuyan Mehmet Ellibeş, konuya ilişkin gazetemize açıklamalarda bulundu. Bayram tatili dolayısıyla yönetim belirleme sürecinin uzadığını aktaran Ellibeş, birkaç gün içerisinde resmi açıklamayı yapacaklarını ve il yönetimini kamuoyuna duyuracaklarını belirtti.  Ellibeş, “Çalışmalarımızda sona geldik, son rötuşları yapmaktayız, birkaç gün içerisinde oluşturduğumuz yönetimi kamuoyuyla paylaşacağız” dedi.

GEBZE’YE ÖNEM VERİYORUZ
Oluşacak yeni yönetimde Gebze ve bölgesine de önemli bir yer vereceklerini aktaran Ellibeş, “Diğer tüm ilçelerimiz gibi Gebze’de bizler için çok önemlidir. Gebze ve bölgesi lokomotif yerlerimiz arasında yer almaktadır. Gebze’nin Türkiye ekonomisine ve partimize yaptığı katkılar ortadadır ve tartışılmaz. Ekibimizde de Gebze bölgesinden isimler mutlaka görev yapacaktır. Gebze’yle ilgili heyecanımız tamdır” açıklamasında bulundu. Ellibeş’in yaptığı açıklamaların ardından yeni yönetimde Gebze bölgesinden kimlerin yer alacağı merak ediliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Derbi aşkına kazanırsın Darıca
Derbi aşkına kazanırsın Darıca
Büyükgöz, Hodri Meydan'ı kabul etti
Büyükgöz, Hodri Meydan'ı kabul etti