Gebze, Gebze olalı böyle sünnet görmedi

Gebze, Gebze olalı böyle sünnet görmedi

Gebze’de inşaat sektörüyle ilgilenen Gebzespor’un eski yöneticisi Bülent Turhan, biricik oğlu İlker Turhan’ı (9) sünnet ettirdi. Delikanlılığa ilk adımını atan İlker Turhan’ın sünnet töreninde ‘vur patlasın, çal oynasın…’ misali herkes doyasıya eğlendi. Coşkunun bir an olsun dinmediği düğünde sahne alan Karadeniz’in sevilen sanatçısı Recebim, birbirinden hareketli şarkılarını Turhan ailesi ve dostları için söyledi.

17 Temmuz 2017 - 12:55 - Güncelleme: 17 Temmuz 2017 - 13:26

Gebzespor’un İlker Çakır başkanlığı döneminde Basın Sözcüsü olarak görev yapan Bülent Turhan, eşi Gül Hanım ve aile büyükleriyle oğlu İlker Turhan’ın ilk mürüvvetini görmenin mutluluğunu yaşadı. Bülent Turhan’ın yakın dostu ve yol arkadaşı, Gebzespor eski başkanı İlker Çakır’ın kirveliğini yaptığı sünnet düğünü, Gebze’deki son yılların en ihtişamlı sünneti olarak da hafızalara geçti. Şişecam Sosyal Tesisleri Cam Mekân Restaurant'ta gerçekleşen sünnet töreninde Bülent-Gül Turhan çiftini, oğullarının erkekliğe adım attığı günde dostları yalnız bırakmadı.

ÇAKIR KAPIDA KARŞILADI
Gebzespor eski Başkanı ve iş adamı İlker Çakır, erkekliğe ilk adımını atan İlker’in kirveliğini yaparken, davetlileri de kapıda karşılamayı ihmal etmedi. Misafirlerle yakından ilgilenen Çakır, sahnede oynayarak Turhan ailesinin sevincine ortak oldu.

BÜLENT&GÜL TURHAN ÇİFTİ MASALARI DOLAŞTI
Biricik oğullarının sünnet düğününde masaları tek tek dolaşarak misafirlere ‘hoşgeldiniz’ diyen Bülent Turhan-Gül Turhan çifti, güzel bir misafirperverlik örneği göstererek davetlilerle yakından ilgilendi. En ince ayrıntıların düşünüldüğü düğünde, davetliler için özel olarak hazırlanan yemekler ikram edildi.

SPOR CAMİASI YALNIZ BIRAKMADI
Gebzespor’a önemli hizmetleri dokunan Bülent Turhan’ı bu mutlu gününde spor camiası da yalnız bırakmadı. Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, eşiyle birlikte düğüne katılarak Turhan ailesinin heyecanına ortak oldu. Ayrıca Gebzespor Sportif Direktörü Abbas Sır, Gebzespor’un eski yönetimi ve amatör spor kulüp yöneticileri de düğündeydi.

RECEBİM COŞTU, COŞTURDU
Coşkunun bir an olsun dinmediği düğünün sürpriz sanatçısı Karadeniz’in sevilen sanatçısı Recebim oldu. Turhan ailesine ‘Allah damatlığını da göstersin’ temennisinde bulunan Recebim, söylediği birbirinden hareketli şarkılarla davetlileri coşturdu. Coşkunun bir an olsun dinmediği düğünde davetliler pisti bırakmadı ve gecenin ilerleyen saatlerine kadar Recebim’in şarkılarıyla doyasıya eğlendi.

TURHAN VE ÇAKIR’DAN TEŞEKKÜR
Bülent Turhan ve İlker Çakır, kendilerini yalnız bırakmayan aile büyükleriyle tek tek ilgilenerek teşekkür etti. Bülent Turhan yaptığı konuşmada, “Biricik oğlum İlker’im erkekliğe ilk adımını attı. Bizimle birlikte mutluluğumuzu paylaşan aile büyüklerime, akrabalarıma ve dostlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhur ittifakı seçime hazır
Cumhur ittifakı seçime hazır
Elmas,
Elmas, "MHP bu ülkenin sigortası"