Gebzespor’da sancılı süreç

Gebzespor’da sancılı süreç

Pazar günü olağanüstü kongreye gidecek olan Gebzespor’da sessizlik hâkim. Mevcut başkan Yusuf Öztürk kesin olarak aday değil. Efsane Başkan İlker Çakır’ın da tekrar başkan olmak gibi bir düşüncesi yok. Gözler ise Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e çevrilmiş durumda.

09 Mayıs 2018 - 12:50

5 yıl aradan sonra 3.Lig’e ‘merhaba’ diyen Gebzespor’da kongre sancısı giderek büyüyor. Mevcut başkan Yusuf Öztürk kesin bir dille aday olmayacağını yinelerken, efsane başkan İlker Çakır’ın da tekrar Gebzespor’a başkan olma gibi bir düşüncesinin olmaması camiayı yeni sezon öncesi kaygılandırıyor. Pazar günü yapılacak olağanüstü genel kurul öncesinde tüm gözler Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e çevrildi. Geride bıraktığımız sezonda Gebzespor’a ciddi katkılar sunan Başkan Köşker’in Gebzespor’un yeni başkanını belirlemede yol gösterici olması bekleniyor.

ÇOĞUNLUK SAĞLANMAYABİLİR
Pazar günü Gebzespor tesislerinde saat 15.00’te yapılacak kongre büyük bir ihtimalle önümüzdeki haftaya sarkacak. İlk oturumda yeterli çoğunluğun sağlanması beklenmezken, camia 20 Mayıs’a hazırlık yapacak. 13-20 Mayıs’ta yapılacak kongrede eğer yönetim belirlenemezse, Gebzespor’a ‘kayyum’ görünecek.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • yasar kaymakcı
    8 ay önce
    kötü , Yusuf Başkan imkansızı başarmıştı, ancak okyanusu geçip derede boğulduk.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rusya'da uçak kaçırma girişimi
Rusya'da uçak kaçırma girişimi
Akşener'den
Akşener'den "ittifak" açıklaması