“Girmedik ev, sıkmadık el bırakmayacağız”

“Girmedik ev, sıkmadık el bırakmayacağız”

Cumhuriyet Halk Partisi Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz, belediye başkan adayları Recep Dursun ile 31 Mart gecesine kadar yapacakları çalışmalar hakkında Yenigün’e bilgiler aktardı.

14 Aralık 2018 - 09:17

CHP’li Musa Yılmaz, gazetemize yerel seçimlerle alakalı izleyecekleri yol haritasını çizdi. Ev ev kapı kapı dolaşacaklarını belirten Yılmaz, “Gebze’de sıkmadık el bırakmayacağız” dedi. “Gebze’de bütün bileşenler bizim için eşittir, sağ seçmen ya da sol seçmen ayrımımız katiyen yoktur. Biz AKP’nin anlattığı gibi bir parti değiliz, biz herkese eşit mesafede bu ülkede yaşayan her türlü inanca saygı duyan bir siyasi iradeyiz. CHP’nin kuruluş felsefesi budur” diyen Yılmaz, Cumartesi (Yarın) gününden itibaren ana kademe, kadın, gençlik kolları yönetimleriyle beraber tüm ilçe örgütü olarak aktif hale geleceklerini ve bütün kesimleri kucaklayacaklarını belirtti. Yılmaz, belediye başkan adayları Av. Recep Dursun ile koordineli çalışacaklarını da sözlerine ekledi. Musa Yılmaz şöyle devam etti;

AK PARTİLİ SEÇMENDEN OY ALACAĞIZ
Cumhuriyet Halk Partisi olarak biz sadece kendi seçmenimize hitap etmiyoruz o yüzden daha halkçı bir politika izleyeceğiz. Bu zamana kadar da benzer amaçtaydık ama ya yeteri kadar iyi anlaşılamadık ya da kendimizi iyi anlatamadık. Gebze’de bütün bileşenler bizim için eşittir, sağ seçmen ya da sol seçmen diye ayrımımız katiyen yoktur. Henüz stratejimizi belirmedik lakin geçmişteki alışkanlık yaratmış çalışma sistemimizi rafa kaldıracağız, kendi partilimizin dışına çıkarak AKP, MHP ve tüm siyasi partili yurttaşlarımızdan oy alacak bir çalışma yürüteceğiz. Değerli belediye başkan adayımız Avukat Recep Dursun kardeşime çok teşekkür ediyoruz. Özellikle Beylikbağı bölgemizdeki mağdur olan vatandaşlarımızla iyi bir bağ kurdu, bunu birlikte daha da güçlendireceğiz.

OLAĞANÜSTÜ BİRLİK VE BERABERLİK VAR
Bizim parti içinde hiçbir sorunumuz yok, daha önce bunu defaten dile getirdim. CHP’de eleştiri olur, bu bizim partimizin yapısında var ama bunlar kamuoyuna kavga varmış gibi yansıtılıyor. Bizim parti içi demokrasimizde olması gereken bir durumdur ve bu da demokrasinin parti içindeki en güzel yansımasıdır. CHP’de 18 yaşındaki gençler de fikirlerini özgürce ifade edebilir. Şuan parti içinde olağanüstü bir birlik beraberlik var, önümüzdeki günlerde gençlik kollarına katılacak çok sayıda gencimiz, kadın kollarına katılacak çok sayıda kadın arkadaşımız var. Partimize iktidarın yarattığı baskıya rağmen büyük bir ilgi var bu da bizi çok mutlu ediyor. Cumartesi gününden itibaren tüm teşkilatlarımızla aktif hale geleceğiz ve bütün kesimlere ulaşacağız.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bizim Seyfettin Muğlaspor'da
Bizim Seyfettin Muğlaspor'da
 Bilge Okulları geleceğe hazırlayacak
Bilge Okulları geleceğe hazırlayacak