Haydar Akar muhtarları tebrik ediyor

Haydar Akar muhtarları tebrik ediyor

CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar 31 Mart yerel seçimler sonrası Kocaeli’nde seçilerek görevlerine başlayan muhtarları tek tek telefonla arayarak tebrik ediyor.

09 Mayıs 2019 - 17:17

Akar, vatandaşların ilk kapısını çaldığı kişilerin muhtarlıklar olduğunu belirterek şunları söyledi; “Kentimizde 472 Muhtarımız var, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde milletimizin takdiri ile 5 yıllık bir görevi teslim aldılar.  Yerel yönetimlerin ilk basamağı olan muhtarlık ve muhtarlarımız vatandaşlarımızın ilk kapısını çaldığı ve sorunlarını ilettiği bir makam olarak ayrı bir öneme sahiptir. Bulundukları köyün ve mahallenin kanaat önderleri olarak, yurttaşlarımıza ilk elden dokunan Muhtarlarımızla birlikte çalışacağız. Muhtarlık kurumunun güçlü olduğu bir Türkiye’de, demokrasinin de güçleneceğini, kökleşeceğini biliyorum.”

"BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ"
CHP olarak Parlemento da Muhtarların sesi olduklarını belirten CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, bugüne kadar vermiş oldukları kanun teklifleri ile birlikte muhtarların birçok sorununu gündeme getirdiklerini ve çözülmesini sağladıklarını, önümüzdeki süreçte de yine muhtarlarla beraber çalışacaklarını söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kurban satış yerlerinin kurası çekildi
Kurban satış yerlerinin kurası çekildi
6 haftada 702 kişi kurtardılar
6 haftada 702 kişi kurtardılar