Reklam
İyi Parti Çayırova’da yönetim yenilendi

İyi Parti Çayırova’da yönetim yenilendi

İyi Parti Çayırova Kurucu İlçe Başkanı olan Mehmet Şeref Uzunal yeni yönetim listesini Ankara’da onaylattı. Yerel seçimler dolayısıyla meclis üyeliği ve çeşitli sebeplerden dolayı boşalan yönetim kadrosu yenilenerek işbaşı yaptı.

14 Temmuz 2019 - 11:54

İyi Parti Çayırova yeni yönetim listesini kamuoyuna duyurdu. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Mehmet Şeref Uzunal, “İl başkanımız ve genel merkezimizin onayı ile yeniden almış bulunduğum bu kutsal görevi en iyi şekilde yerine getirme çabası içerisinde olacağım. Değişik sebeplerden dolayı yönetimden ayrılan aday olan arkadaşlarımız vardı. Kadromuzu yenileyerek yeni baştan yola çıkıyoruz. Sorumluluğumuzun farkındayız, ülkemizin geleceği noktasında yol alan İyi Partimizin uç noktalarında hizmete talip olduk. Rabbim arkadaşlarımız ile çıktığımız bu yolda yar ve yardımcımız olur inşallah” dedi.

İŞTE YENİ YÖNETİM
Mehmet Şeref Uzunal’ın ilçe başkanı olarak görev aldığı İyi Parti Çayırova ilçe yönetimi şu isimlerden oluşuyor;  “Abdullah Durgut, Adnan Çavuşoğlu, Ahmet Doğan, Aleyna Uzunal, Atilla Musaoğlu, Aydın Özmalkoç, Ayfer Özdemir, Aysel Aydın, Binnur Akın, Burak Zeren, Celal Karadağ, Cengiz Yılmaz, Cihangir Özbudak, Daimi Taşkın, Derya Çavuşoğlu, Döndü Arısoy, Hakan Memioğlu, Hakkı Özdemir, Hami Şahiner, İlyas Yetimoğlu, İsmail Usta, Kasım Yaşar Bayrak, Levent Baydak, Mehmet Ali Öcal, Muammer Erdoğmuş, Muhammet Aydın, Murza Yılmaz, Musa Güldalı, Nurgül Ponba, Onur Yılmazer, Önder Kılınçaslan, Özden Anıl, Özkan Sir, Ramazan Konur, Selami Tefil, Sıddık Azizoğlu, Şahin Umut Emre Demirkapı, Ş.Şükrü Erdöl, Şifa Misirci, Turgut Uzunal”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çayırova meclisinden Barış Pınarı’na destek
Çayırova meclisinden Barış Pınarı’na destek
Korkmaz,
Korkmaz, "Türkiye tüm oyunları bozacak güce sahip"