Jandarma teşkilatı Vali Aksoy’a gitti

Jandarma teşkilatı Vali Aksoy’a gitti

Jandarma Teşkilatının 180. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla İl Jandarma Komutanı Albay Osman Aslan, ilçe jandarma komutanları ve jandarma personeli, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u ziyaret etti.

13 Haziran 2019 - 17:15

Jandarma Teşkilatının 180. kuruluş yıldönümü dolayısı ile İl Jandarma Komutanı Alb. Osman Aslan, ilçe jandarma komutanları ve jandarma personeli, Vali Hüseyin Aksoy’u ziyaret ederek, çiçek, plaket ve şapka takdiminde bulundular. İl Jandarma Komutanı Alb. Osman Aslan, Vali Aksoy’a Jandarma Teşkilatı’nın tarihçesi hakkında bilgi sunumunda bulunarak, kabullerinden dolayı teşekkür etti. Vali Aksoy ise ziyarette yaptığı konuşmalarında, “Jandarma Teşkilatımızın kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Kurulduğu günden itibaren halkın güven ve huzuru için özverili bir şekilde mücadele etmektedirler. Emniyet ve asayiş hizmetleri yanında terörle mücadelede de çok önemli görev yürüten Jandarma Teşkilatımızda şehit olanları rahmetle anıyorum.

JANDARMA TEŞKİLATIMIZIN GAYRETİNİ BİLİYORUM
Görevde olanlara da sağlık ve başarı dileklerimi iletiyorum. Özellikle Diyarbakır Valiliği döneminde terörün yoğun olduğu süreçte Jandarma Teşkilatımızın nasıl gayret içerisinde terörle mücadele ettiğini yakından bilen birisiyim. Dolayısıyla o özveriyi ortaya koyan Jandarma Teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Jandarma Teşkilatımız bundan sonrada kendisine verilen tüm görevleri en iyi şekilde yapacaktır” dedi ve Vali Aksoy, tüm Jandarma Teşkilatı’nın 180. kuruluş yıldönümünü tebrik etti. Konuşmaların ardından Jandarma heyeti ve Aksoy günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi. Konuşmaların ardından Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy, İl Jandarma Komutanı Alb. Osman Aslan, İlçe Jandarma Komutanları ve jandarma personeli ile günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kadıoğlu, Darıcalıları KETEM'e davet etti
Kadıoğlu, Darıcalıları KETEM'e davet etti
Aras’a genel merkezden misafir var
Aras’a genel merkezden misafir var