Karahan, yeni yönetimini açıkladı!

Karahan, yeni yönetimini açıkladı!

AK Parti Çayırova İlçe Başkanlığı görevine atanan Ekrem Karahan, yeni yönetimini açıkladı. Karahan mevcut yönetimden 16 ismi yeniden listeye aldı.

10 Ocak 2019 - 13:06

Ekrem Karahan’ın listesi partisinin genel merkezi tarafından onaylandı. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy yeni yönetimin onay mesajını Karahan’a dün gece sularında gönderdi. Akabinde bugün basının karşısına çıkan Ekrem Karahan ise AK Parti Çayırova İlçe Yönetimi’ni kamuoyuna duyurdu. Bölgenin gazetecilere konuşan Karahan, yerel seçimlerle ilgili partisinin hedeflerinden bahsetti. Karahan, AK Parti olarak Çayırova’da seçim kazanma değil en yüksek oyu alarak almayı kendilerine hedef koyduklarını söyledi. Ekrem Karahan şunları dile getirdi; “AK Parti üretim partisidir ve gücünü milletten alır. Bundan sonra ekstra çalışacağız. Biz Çayırova’da zafere ulaşacağımıza inanıyoruz. Kocaeli’nde en yüksek oy oranını almayı hedefliyoruz. Yeni yönetimimizle tüm çalışmalarımızı hızlı bir şekilde yapacağız. Birlik ve beraberlikle yolumuza devam edeceğiz. Hep birlikte süreci tamamlayıp başarıya ulaşacağız. Oluşturduğumuz liste AK Parti’deki birliğin ve beraberliğin sembolüdür.”

İŞTE YENİ YÖNETİM
Ekrem Karahan-İlçe Başkanı, Aşkı Duman, Şahin Çat, Ayşin Balcılar, Ferhat Karabulut, Hamide Uygun, Ferit Yardagül, Ekrem Çevik, İsmail Bahadır Büyükkeleş, Özcan Özsoy, Hüseyin Narman, Fikret Bilici, Şevket Külte, Şakir Sarı, Muhittin Yiğit, Davut Aydemir, Fatma Betül Yalçın, Ayşegül Özdemir, Yavuz Koç, Tahsin Köse, Songül Rabia Eyibil, Adem Yıldırım, Hasan Bayraktar, Kadir Horoz, Melahat Kaya.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Felaketin acı bilançosu; 1 ölü
Felaketin acı bilançosu; 1 ölü
Muzaffer Bıyık,
Muzaffer Bıyık, "Mağduriyetler giderilecek"