KAYNES başarısını taçlandırdı

KAYNES başarısını taçlandırdı

Çalışma Bakanlığı’na bağlı, Mesleki Yeterlilik Kurumu’ndan aldığı yetkiyle mesleki yeterlilik belgesi veren KAYNES, 35 farklı meslek kolu için belge verip, alanında öncü kurumlardan biri olmanın gururunu bugün düzenlediği organizasyonla kutladı.

14 Eylül 2018 - 17:56

Gebze’nin önde gelen kuruluşlarından biri olan ve Türkiye genelinde mesleki yeterlilik belgesi veren kurumlar arasında ilk 10’da yer alan KAYNES, 2015 yılı sonunda başladığı yetkilendirme yolculuğunda dev bir adım attı. Akreditasyonlarını bölge ihtiyaçları doğrultusunda sürekli yenileyerek güncelleyen kurum bugün 35 farklı kapsamda yetki belgesi vermeye başladı. Bugün KAYNES’in binasında gerçekleşen kutlama töreninde konuşan KAYNES Genel Müdürü Çetin Temel, “Bu tablo sonucunda Gebze firma olan, tohumları Gebze’de atılmış firmamız KAYNES, belgelendirme sektöründe Türkiye’nin ilk 10 kuruluşundan biri olmuştur. Bu gururumuz tüm Gebze halkı ile paylaşmak istiyoruz. Tüm hizmetlerimizi ve başarımızı Gebze halkımıza armağan ediyoruz” dedi.

ŞAHSIM VE KURUMUM ADINA TEŞEKKÜR EDERİM
Temel konuşmasının devamında şunlara değindi; “KAYNES2.el oto alım satım mesleki yeterlilik belgesi vermeye yetkili kuruluş olarak 81 ilde galeri işletenler için yeterlilik belgesi sınavlarını yapmaktadır. Çalışma sonucunda inşaata ek olarak metal, enerji, ulaştırma ve lojistik, toplumsal ve kişisel hizmetler ile birlikte ticaret olmak üzere 6 farklı sektörde akreditasyon kapsamımız genişlemiştir. Dileyen vatandaşlarımız www.kaynes.com.tr adresini ziyaret ederek, mesleki yeterlilik sistemi hakkında bilgi alabilir ve başvuru yapabilir. Meslek sayısı olarak Türkiye çapında sayılı firmalardan biri olmamızda emeği geçen tüm KAYNES Mesleki Yeterlilik ekibine, bize iş yerlerini açan sanayi kuruluşlarına, müteahhitlere ve esnaflara, yetkilendirme sürecindeki büyük desteğinden dolayı Gebze Ticaret Odası Başkanımız Nail Çiler’e, Berberler Kuaförler Odası Başkanımız Kenan Çelik'e ve daha birçok kuruma şahsım ve şirketim adıma teşekkür ederim.” Konuşmanın ardından tören çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.

Kaynak: Semih Bodur

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Parti'nin yeni il başkanı Ellibeş oldu!
AK Parti'nin yeni il başkanı Ellibeş oldu!
Gebze, Damla'ya kaybetti: 2-1
Gebze, Damla'ya kaybetti: 2-1