KEDFE Ellibeş’i ziyaret etti

KEDFE Ellibeş'i ziyaret etti

Kocaeli Erzurumlular Dernekler Federasyonu(KEDFE), Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret etti.

21 Kasım 2017 - 11:16 - Güncelleme: 21 Kasım 2017 - 14:09

İlimizin en aktif kuruluşlarının başında gelen Kocaeli Erzurumlular Dernekler Federasyonu, protokol ziyaretlerini sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen kongre sonrasında üst üste 3.kez Kocaeli Erzurumlular Dernekler Federasyonu başkanlığına seçilen Tekin Dursun, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte bu kez de Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret etti. KEDFE’ye verdiği önemli desteklerle kamuoyunun da takdirini kazanan Başkan Ellibeş, Federasyon Başkanı Dursun ve yönetim kurulu üyelerini sıcak bir karşılaşama yaptı.

“KEDFE ÖRNEK TEŞKİL EDİYOR”
Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş kendisini ziyaret eden KEDFE Başkanı Tekin Dursun ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek KEDFE ile ilgili övgü dolu sözler sarf etti. Ellibeş, “KEDFE’nin kurulduğu günden bu yana sadece Erzurumlulara değil ilimizde ve ilçemizde yaşayan tüm vatandaş ve kuruluşlara örnek teşkil edecek çalışmalar yaptığını taktirle takip ediyorum. Şahsıma yapılan ziyaret beni ayrıca memnun etti. KEDFE Başkanı Tekin Dursun ve yöneticilerinin başarılılarının devamını diliyorum.’’ dedi.

“ELLİBEŞ DESTEĞİNİ ESİRGEMİYOR”
KEDFE Başkanı Tekin Dursun ise, federasyon çalışmaları hakkında Belediye Başkanı Ellibeş’i bilgilendirirken, güzel misafirperverliğinden dolayı Ellibeş’e teşekkür etti. Kendilerine her daim destek veren Başkan Ellibeş ile ilgili konuşan Tekin Dursun, ‘’Gölcük Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Ellibeş, örnek belediyecilik anlayışının yanı sıra, federasyonumuza özellikle piknik organizasyonlarımızda önemli destekler sundu. Kendisine hem KEDFE hem de Kocaeli’de yaşayan hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyoruz’’dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rusya'da uçak kaçırma girişimi
Rusya'da uçak kaçırma girişimi
Akşener'den
Akşener'den "ittifak" açıklaması