KOBİ’lerin sorunlarını tartıştılar

KOBİ'lerin sorunlarını tartıştılar

Finansal Kurumlar Birliği, Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) ve Gebze Ticaret Odası (GTO) işbirliği ile 'KOBİ'lerle güçlü ve güvenli yarınlara" semineri düzenlendi.

20 Aralık 2018 - 13:29

Habertürk Televizyonu'nun canlı yayınladığı ve GOSB Konferans Salonu'nda gerçekleşen programa katılım yoğun oldu. Noyan Doğan’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilirken panele GOSB yönetim kurulu başkanı Vahit Yıldırım, GTO yönetim kurulu başkanı Nail Çiler, Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım ve FKB Factoring Kurumlar Birliği Başkanı M. Çağatay Baydar konuşmacı olarak katıldı.

BİLGİLER AKTARILDI
Programda ilk olarak bölgemizi tanıtan Yıldırım ve Çiler,  daha sonra KOBİ'lerle güçlü ve güvenli yarınlara ulaşılabilmesi ve ülke sanayisinin gelişmesi adına banka ve factoring tarafından sağlanan finansman desteklerini konuştu. GTO Başkanı Nail Çiler, bölgemiz KOBİ' lerinin sıkıntılarını ve bu kapsamda daha uygun şartlarda destek programlarının başlatılması hakkında çözüm önerilerini izleyicilerle paylaştı. Konuşmacıların sıra ile söz aldığı panelde destek programları, ticaret finansmanı, hibe ve krediler ile borçlanma araçları izleyicilerle paylaşıldı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Felaketin acı bilançosu; 1 ölü
Felaketin acı bilançosu; 1 ölü
Muzaffer Bıyık,
Muzaffer Bıyık, "Mağduriyetler giderilecek"