Reklam
Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, Artvinlilerle bir araya geldi

Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, Artvinlilerle bir araya geldi

Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, İnterteks Fuar alanında düzenlenen Artvin Tanıtım Günlerine katılarak hem ziyaretçilerle hem de her bir standı tek tek ziyaret ederek katılımcılarla sohbet etti.

13 Mart 2018 - 14:57

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, "Öncelikli olarak bu tarz etkinlikleri organize eden birimlere teşekkür ediyorum. Hemşerilerin bir araya gelmesini sağlayan gayet güzel ve başarılı çalışmalar yapılıyor. Geçtiğimiz aylarda Erzurum, Trabzon Tanıtım Günlerinde de gözlemlediğim insanlarımız geçmişe dair özlem duyuyor. Geçmişte yaşadığı çocukluk günlerini hatırlıyor.“ dedi.

ÇOCUKLUĞUMA DÖNDÜM
Tanıtım günlerini düzenleyenlere teşekkürlerini ileten Milletvekili Sami Çakır, “Alanı gezerken gördüğüm birçok ürün adeta beni çocukluğuma götürdü. Çak Çak, Serender, Taş Değirmen bize çocukluğumuzun anılarını hatırlattı. Geçmiş ile günümüz arasında kültür aktarımına götüren bu ve benzeri organizasyonların devam ettirilerek Anadoludan büyükşehirlere göç eden ve atalarının yaşantısından bi haber olan yeni kuşaklara güzel bir aktarım oluyor." diyerek sözlerini tamamladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GTO’dan “Hile Denetimi” semineri
GTO’dan “Hile Denetimi” semineri
Çakır’dan esnaf turu
Çakır’dan esnaf turu