Reklam
Komşu’da Pehlivan krizi!

Komşu’da Pehlivan krizi!

Sakarya’da İbrahim Pehlivan tartışması her geçen gün büyüyor. 2004-09 yılları arasında Gebze Belediye Başkanlığı yapan ve 2009 yerel seçimlerinde AK Parti’den yeniden Gebze’ye aday gösterilmemesi sonrasında Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevine atanan Pehlivan, yeni Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce döneminde de görevi bırakmıyor.

01 Temmuz 2019 - 14:22

Sakarya’da İbrahim Pehlivan tartışması her geçen gün büyüyor. 2004-09 yılları arasında Gebze Belediye Başkanlığı yapan ve 2009 yerel seçimlerinde AK Parti’den yeniden Gebze’ye aday gösterilmemesi sonrasında Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevine atanan Pehlivan, yeni Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce döneminde de görevi bırakmıyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne Genel Sekreter olma beklentisi içine giren Pehlivan, seçim sürecinde hep bölgemizde boy göstermiş ve AK Parti’nin hemen hemen tüm programlarına katılmıştı. Balamir Gündoğdu’nun Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevine atanmasından sonra bu hayali suya düşen Pehlivan’ın Sakarya’daki geleceği de tartışılmaya başlandı.

SAKARYA BASINI:SAKARYA’YA KATKISI YOK
Bu doğrultuda Sakarya’nın yayımlanan gazeteler, birçok Büyükşehir Belediyesi’nde Genel Sekreter değişikliği yapılırken neden Pehlivan’ın Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ndeki yerini korumak için çaba sarf ettiğini yazdı. Yapılan haberlerde, Gebze’de ikamet eden ve her gün makam aracıyla Gebze’ye gidip gelen Pehlivan’ın Sakarya’ya bir katkısı olmadığı, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin, Sakarya’ya faydası dokunacak bir ismi Genel Sekreterliğe getirmesinin kendi yükünü de hafifleteceği yorumları yapıldı. Bakalım İbrahim Pehlivan’ın Sakarya’daki akıbeti ne olacak?

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Korkmaz,
Korkmaz, "Türkiye tüm oyunları bozacak güce sahip"
Gençlik bu festivalde buluşacak
Gençlik bu festivalde buluşacak