Kunak, “Doğal ilaçlar kullanın”

Kunak, “Doğal ilaçlar kullanın”

Gebze Belediyesi kültür-sanat etkinlikleri kapsamında Dr. Feridun Kunak kış hastalıkları ve korunma yollarını Gebzelilerle paylaştı.

19 Aralık 2018 - 10:11

Gebze Belediyesi kültür-sanat etkinlikleri kapsamında Dr. Feridun Kunak “Kış Hastalıkları ve Korunma Yolları” konulu semineriyle Gebzelilerle bir araya geldi. 15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanında bulunan Gebze Kültür Merkezinde gerçekleşen programa Gebzeliler büyük ilgi ve katılım gösterdi. Dr. Feridun Kunak hastalıklardan korunma noktasında yapmaları gerekenleri konuklarına anlatmadan önce kendilerine bu imkanı verdiği için Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e teşekkür etti.

İYİLEŞTİRME GÜCÜNÜ UNUTMAYALIM
Dr. Feridun Kunak konuşmasına Türkiye’de doktora ve ilaca kolay erişilmesine değinerek başladı. Kunak, “İnanın bu imkan bir çok ülkede yok. Bizlerde de çok fazla ilaç tüketme hastalığı var. İlaçların aslında bir zehir olduğunu unutmayın. Bir yeri düzeltirken başka bir yerde hasar oluşturur. Bu sebeple doğal ilaçlar kullanmaya, onlarlar iyileşmeye çalışmalıyız. Bedenimizin iyileştirme gücünü unutmamalıyız. Bedenimizin bu iyileştirme gücünü de biz bozuyoruz maalesef” dedi.

120 HASTAYI MUAYENE ETTİ
Dr. Feridun Kunak programın sonunda kendi televizyon programından verdiği telefon numaralarından randevu alan 120 hastayı ücretsiz muayene etti, önerilerde bulundu. Gebze Belediyesi kültür-sanat etkinlikleri 25 Aralık Salı günü Merve Gülcemal’in “Ailede Çocuğun Manevi eğitimi” konulu konferansı ile devam edecek. Saat 19:00’da başlayacak olan program tüm Gebzeliler davetli.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Felaketin acı bilançosu; 1 ölü
Felaketin acı bilançosu; 1 ölü
Muzaffer Bıyık,
Muzaffer Bıyık, "Mağduriyetler giderilecek"