Reklam
Kural, "Gebze en güzellerine layık"

Kural, "Gebze en güzellerine layık"

MHP Gebze İlçe Başkanı Serkan Kural, Gebze Yenigün Gazetesi’ne Marmara Nakliyeciler Garajı’nın tahliyesine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Kural, “Gebze en güzellerine layık” dedi.

09 Temmuz 2019 - 15:25 - Güncelleme: 09 Temmuz 2019 - 16:30

Marmara Nakliyeciler Terminali’nin tahliye işlemlerinde yer alarak Gebze Belediyesi'ne konu hakkında desteğini sunan Milliyetçi Hareket Partisi Gebze İlçe Başkanı Serkan Kural, Yenigün’e açıklamalarda bulundu. Kural, “Kamu menfaati için bulunmamız gereken yerdeyiz” derken, "Tüm siyasi partileri de kamyoncular garajında görmek isterdim" şeklinde konuştu. Kural ayrıca uzun süredir devam eden hukuk mücadelesinin sonucunun hayırlı olmasını dilerken, MHP olarak denge ve denetleme görevlerini yerine getirmeye devam edeceklerini vurguladı. Kural, Gebze’nin her şeyin en güzeline layık olduğunun altını çizerken, büyükşehirli il olma konusunda da tüm kesimlerle beraber çalışmaları gerektiğini dile getirdi. İşte Kural’ın açıklamaları şu şekilde; “ Kamu görevi yapan siyasi partiler, kamunun menfaati için bulunması gereken yerde bulunurlar, biz de Milliyetçi Hareket Partisi Gebze İlçe Başkanlığı olarak, bu devir teslim töreninde bulunduk. Gönül isterdi ki tüm siyasi partilerin burada gerekli desteği sağlasaydı. Uzun süredir devam eden bir hukuk süreci tamamlandı. İki tarafa da hayırlı uğurlu olsun.

“GÖREVİMİZE DEVAM EDECEĞİZ”
Hukukun verdiği karar neticesinde de bugün tebliğ edilerek, devir gerçekleşti. Avukatlar tarafından tutulmuş tutanaklara istinaden icra ile ilgili hukuki süreçleri aralarında devam edecek. Onun da hayırlı olmasını dilerim. Genel başkanımızın da belirttiği gibi bizim için önemli olan denge ve denetleme görevimizi yerelde de yerine getirmekteyiz. Bundan sonraki süreçte de Gebze’mize faydalı bir şekilde hizmet edilmesi için belediyenin olumlu bütün girişimlerinde ve çalışmalarında destek olacağız. Eksik gördüğümüz her şeyi istişare ediyoruz. Bundan sonra da o görevimize devam edeceğiz.

“HER ŞEY GEBZE İÇİN”
Sonuçta her şey Gebze için. İlçemiz potansiyeli olan büyük bir ilçe, burası her zaman en güzellerine layık. İnşallah en güzellerine de ulaşacak. Geçenlerde de büyükşehirli il konusunda bir açıklamam oldu. Dilovası Belediye Başkanımız Hamza Şayir’e de buradan selamlarımı iletiyorum. Hakikatten çok değerli bir insan. İnşallah yarın büyükşehirli il olduğumuzda hep birlikte kucaklaşacağız. Basın mensuplarına da çok teşekkür ediyorum. Kamunun görevinin yerine getirirken Gebze’nin menfaatini ön planda tutmaları çok gurur verici. Büyüşehirli il olma konusu basit bir şey değil. Sadece bürokrasi ve siyasetle olacak bir şey de değil. Kamu görevi yapan STK’lar ve gazetelerle işbirliği sağlanmalı. İnşallah da böyle olacak."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Korkmaz,
Korkmaz, "Türkiye tüm oyunları bozacak güce sahip"
Gençlik bu festivalde buluşacak
Gençlik bu festivalde buluşacak