Marmara Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Federasyonu’ndan...

Marmara Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Federasyonu'ndan Kaymakam'a ziyaret

Marmara Bölgesi Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Federasyonu(MASKEF) Başkanı Ali Rıza Coşkun,Gebze Sürücü Kursları kurucularından;Hüseyin Yılmaz,Gözde Kasım,Suat Malkoç ve Reyhan Yanbolu ile birlikte, Gebze Kaymakamı Sayın Mustafa Güler’i ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

17 Ekim 2017 - 11:47

Coşkun,Sürücü Kursları ile ilgili ;Gerek Teorik eğitimlerinde,gerekse Direksiyon eğitimlerinde  verilen derslerin arttığını, Avrupa standartlarının yakalandığını,yetişen yeni nesil sürücülerin,trafik kültürüne sahip, saygılı,Hoşgörülü,Sabır ve Öfke Yönetimine hakim olarak yetiştirildiğini söyledi.

Ayrıca Okul Öncesi ve İlkokul çağındaki öğrencilerimize Milli Eğitim Bakanlığı ile ortaklaşa yapılan “Sosyal Sorumluluk Projesi”kapsamında TRAFİK ADABI eğitimi verildiğini,böylece küçük yaşlardan itibaren Trafik Kültürünün oluşması bakımından gençlerimizin trafikte  fark yaratacağını söyledi.

İlçemizde, Trafikle ilgili yapılacak olan tüm eğitim çalışmalarında ve etkinliklerde  Gebze Sürücü Kursları olarak görev almaya ve eğitimleri desteklemeye hazır olduklarını söyledi.

Gebze Kaymakamı sayın Mustafa Güler’e, yakın ilgisinden ve konuyla ilgili duyarlılığından dolayı Şahsım ve Federasyonumuz adına teşekkür eder,yeni görevinde başarılar dileriz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karzaoğlu: Kazanmak için gideceğiz
Karzaoğlu: Kazanmak için gideceğiz
Menderes, İzmit FK maçını önemsiyor
Menderes, İzmit FK maçını önemsiyor