MHP, Darıca’yı iftarda buluşturdu

MHP, Darıca'yı iftarda buluşturdu

MHP Darıca İlçe Teşkilatı, Cumhur İttifakı'nı iftarda bir araya getirdi. İlçe Başkanı Adem Emre Aygün'ün ev sahipliğini yaptığı programa katılım geniş oldu.

20 Mayıs 2019 - 10:54

Milliyetçi Hareket Partisi Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün, Darıca'da geniş katılımlı bir iftar yemeğine ev sahipliği yaptı. Adnan Menderes Kültür Merkezi'nde gerçekleşen organizasyona MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Darıca Belediyesi Başkanı Muzaffer Bıyık, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay, MHP il ve ilçe yönetimleri, meclis üyeleri, ilçe başkanları ve çok sayıda Darıcalı katılım gösterdi. Edilen duaların akabinde okunan ezanla birlikte iftar yapan Darıcalıları selamlamak üzere bir konuşma gerçekleştiren Aygün, katılım sağlayan herkese teşekkür ederek, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

İFTARDAN SONRA ÇAY SOHBETİ
Aygün'ün akabinde söz alan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ise yaptığı konuşmada birlik beraberlik mesajları vererek, "Cumhur İttifakı birlikteliği Darıca’da en güzel şekliyle devam ediyor. Cumhur İttifakı 15 Temmuz’da meydanlarda halkımız tarafından kurulan ve ülkemizin geleceğini ilgilendiren bir ittifaktır. Birlikteliğimizi bozmadan sürdürmek için hepimiz üzerimize düşeni yapmalıyız. Rabbim birlik beraberliğimizi bozmasın” diye konuştu. Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ile birlikte MHP ve AK Partili teşkilat mensupları iftardan sonra çay sohbetinde de bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundular.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Afyonkarahisar'dan Çayırova'ya acı haber
Afyonkarahisar'dan Çayırova'ya acı haber
Derbi aşkına kazanırsın Darıca
Derbi aşkına kazanırsın Darıca