Reklam
Mustafa Üstündağ’da plaket dağıtıldı

Mustafa Üstündağ'da plaket dağıtıldı

Gebze'nin önde gelen eğitim kurumlarından olan Mustafa Üstündağ Ortaokulu'nun okul aile birliği yönetimi sınıf temsilcilerine plaket takdim etti.

21 Haziran 2019 - 15:00

Gebze Mustafa Üstündağ Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Ebru Şınık, Müdür Yardımcısı Özlem Ergün Uğurtay, Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Hatice Albar, Muhasip Vetha Akkoyun, Yazman Zeynep Şahin bir yıllık eğitim öğretim dönemi boyunca etkin ve başarılı çalışmalara imza attılar. Dönem boyunca sınıf temsilcilerinin de desteğiyle Ağaç dikme bayramı, Lösev’e yardım kampanyası, aşure dağıtımı, sürpriz öğretmenler günü kutlaması, okul ihtiyaçlarına destek ve bahar şenliği gibi birçok keyifli ve faydalı etkinlik gerçekleştirildi.

"GURUR DUYUYORUM"
Mustafa Üstündağ Ortaokulu Okul Aile Birliği yönetimi, bu etkinliklerin yapılmasına destek sunan sınıf temsilcilerine jest yaptı. Sınıf temsilcilerinin her birine çalışmaları ve emeklerinden dolayı plaket takdim edildi. Okul idaresine, öğretmenlere ve sınıf temsilcilerine teşekkürlerini ileten Okul Aile Birliği Başkanı Ebru Şınık, "Böylesine başarılı bir okulun öncelikle mahallemizde olmasından dolayı çok şanslıyız. Mustafa Üstündağ’da okul aile birliği başkanı olarak görev yapmaktan gurur duyuyorum" dedi.

EMEKLERİNDEN DOLAYI PLAKET
Mustafa Üstündağ Ortaokulu Müdürü Zekeriya Urun’da 2018-2019 eğitim öğretim dönemini başarıyla ve büyük bir keyifle tamamlamanın mutluluğu içinde olduğunu ifade etti. Okul Müdürü Urun, Ebru Şınık’a emeklerinden dolayı teşekkürlerini ileterek, plaket takdim etti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gençlik bu festivalde buluşacak
Gençlik bu festivalde buluşacak
Yazarlar kitap fuarına tam not verdi
Yazarlar kitap fuarına tam not verdi