Nail Çiler 3. dönem için resmen aday!

Nail Çiler 3. dönem için resmen aday!

Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, dün düzenlediği basın toplantısı ile adaylığını duyurdu. Holiday Hotel’deki toplantıya yoğun bir katılım gerçekleşti.

20 Mart 2018 - 19:23 - Güncelleme: 20 Mart 2018 - 19:29

Nail Çiler 4 Nisan’da yapılacak olan GTO seçimlerine resmen aday oldu. 3. dönem için oda üyelerinden destek isteyen Çiler, seçimlerdeki yol haritasını, ‘Gücümüz birliğimizdir, biz birlikte güçlüyüz’ ana temasıyla belirledi. Çiler konuşmasında 2013’deki seçimlere atıfta bulunarak, “Devleti ele geçirmek isteyen hain terör örgütü FETÖ’yle mücadeleyi Türkiye’de ilk biz başlattık, inşallah geçmişin izini silerek odamızı daha da güçlendireceğiz” ifadelerini kullandı. Çok kalabalık bir katılımın olduğu toplantıda Çiler şu mesajları verdi;

TAKİP EDİLEN BİR ODA OLDUK
“Bizim odamızı farklı kılan herkes yürürken, biz koşuyoruz. Vizyonuyla bölgesinin sınırlarını açan, takip eden değil takip edilen bir oda olduk. Bunu sizlerin desteğiyle, büyüklerimizin, siyasilerimizin ve çalışma arkadaşlarımızın azmiyle gerçekleştirdik. Özellikle bölgemizdeki bütün belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum, siz yazılan çizilenlere bakmayın hiçbir başkanımız GTO’nun hizmetlerine köstek olmadı. Her zaman onların da desteklerini yanımızda hissettik.

YENİ DÖNEM İÇİN DE ADAYIM
Bu bölge belki doğduğumuz yer değil ama doyduğumuz yer, bizler burada büyüdük ve büyümeye devam edeceğiz. tüm hayallerimi bu şehirde gerçekleştirdim, yeni dönemde de siz değerli üyelerimizin katkılarıyla gelişmemizi sürdürmek istiyoruz. Biz göreve hazırız, elinizi yüreğinize koyun ve çalışma arkadaşlarımıza lütfen destek olun. Ben hepinizi kucaklamak istiyorum. İşimiz kolay değil, yükümüz ağır ama bunun altından kalkacak güce de sahibiz. Heyecanlıyız ve omuz omuzayız ulaşamayacağımız yer kalmayacak” 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Darıca, Konya'da prestij maçına çıkıyor
Darıca, Konya'da prestij maçına çıkıyor
Haydi Velimeşe, saldır Nazilli!
Haydi Velimeşe, saldır Nazilli!