SEDAŞ, çalışanlarıyla iftarda bir araya geldi

SEDAŞ, çalışanlarıyla iftarda bir araya geldi

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım Şirketi) geleneksel iftar yemeklerini faaliyet alanındaki yerlerde ayrı ayrı organize ederken Kocaeli’nde çalışanları ile bir araya geldi.

19 Mayıs 2019 - 16:27

SEDAŞ çalışanları merkez ve ilçe işletmelerden de iftar programına katılım sağladılar. İftar vesilesi ile tüm SEDAŞ çalışanları bir araya geldiler. SEDAŞ çalışanları arkadaşları ile hoş sohbet içinde geçirdikleri bir iftar akşamı yaşarken, yöneticileri ile görüşme ve bilgi paylaşımı imkanı da  buldular. SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz’ın ev sahipliğini yaptığı programa davetli olarak, Akkök Yöneticileri, CEZ Group Yöneticileri, SEDAŞ Yöneticileri, Sepaş Enerji Genel Müdürü Çağrı Poyraz, TES-İŞ Adapazarı Şube Başkanı İrfan Kabaloğlu ve sendika yönetim kurulu üyeleri ile yaklaşık 600 SEDAŞ çalışanı katıldı. SEDAŞ yöneticilerinin, çalışanları kapıda karşılaması ile başlayan organizasyon, SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz’ın tüm çalışanlara hitaben yaptığı hoş geldiniz konuşması ile devam etti.

SEDAŞ BÜYÜK BİR AİLE
Odyakmaz konuşmasında şunları dile getirdi; “Şirketimizin gerçekleştirdiği geleneksel iftar buluşmalarına katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum, hoş geldiniz. Ramazan ayı, çalışanlarımız ile birlikte iftar yapınca daha da anlam kazanıyor, daha çok güzelleşiyor. Şirketimizin önceliklerini biliyorsunuz. Elektrik dağıtım faaliyetlerimizde iş güvenliğini çok önemsiyoruz. Kimsenin saçının bir teline dahi zarar gelmesini istemiyoruz. Hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti de çok önemli. Verimlilik esaslı çalışacağız. SEDAŞ büyük bir aile. Bin 700 çalışan ve ailelerimiz ile büyük bir camiayı oluşturuyoruz. Birlik ve beraberlik ruhu ile bölgemiz ve ülkemiz için güzel çalışmalar yapacağız. Birlik ve beraberliğimizi perçinleyen, toplumda yardımlaşma ve dayanışmayı artıran, barış, sevgi ve yardımlaşma ayı olan Ramazan ayınızı, bu ayın sonunda hep birlikte kutlayacağımız Ramazan Bayramınızı da şimdiden tebrik ediyorum.  Bu güzel akşamda, sizlerle aynı sofrayı paylaşmaktan, bu ailenin bir bireyi olmaktan dolayı, mutluluk ve onur duyuyorum.” SEDAŞ çalışanları, iftar organizasyonunu neşe ve hoş sohbet içinde geçirdiler. Çalışanlar, Ramazan ayında manevi yönüyle de değer kazanan bu organizasyona katılmak ve bir araya gelmekten, birlik ve beraberlik içinde olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirttiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gebzeli Oğuzhan İstanbulspor’da
Gebzeli Oğuzhan İstanbulspor’da
TÜBİTAK'ta yapay zeka enstitüsü kurulacak
TÜBİTAK'ta yapay zeka enstitüsü kurulacak