Reklam
Serkan Kural’dan Kara Kuvvetleri mesajı

Serkan Kural'dan Kara Kuvvetleri mesajı

MHP Gebze İlçe Başkanı Serkan Kural, Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nın kuruluşunun 2228. yılını yayımladığı bir mesajla kutladı.

28 Haziran 2019 - 12:16

Kural açıklamalarında şu ifadelere yer verdi; "Mazisi şan ve şerefle dolu Türk Silahlı Kuvvetleri'nin bölünmez bir parçası olan Kara Kuvvetlerimizin 2228. kuruluş yıldönümünü kutlu olsun. Etkin, caydırıcı ve saygın Kara Kuvvetlerimiz sahip olduğu milli, manevi ve mesleki değerleri, yüksek nitelikli insan gücü, milli ve yerli modern harp silah ve araçlarıyla ülkemizin ve milletimizin huzur ve güvenliğinin koruyucusu ve güvencesidir.Tarih boyunca dört nala zaferler ile şahlanan ve bu topraklarda Malazgirt ile başlayan devlet geleneğimizin son kalesi; Türkiye Cumhuriyet'idir.

"EV SAHİBİYİZ"
Üzerinde şeref ve haysiyet ile yaşamaktan ve tadına doyulmaz havasını aşk ile teneffüs etmekten sonsuz onur duyduğumuz bu cennet vatan bizim vatanımızdır. Biz bu vatanda kiracı yada misafir değiliz, ev sahibiyiz. Türk Kara Kuvvetlerimizin kuruluş yıldönümü vesilesiyle, tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyor, yurt içi ve yurt dışında görevlerini gece gündüz başarıyla sürdüren tüm Kara Kuvvetleri mensuplarını Allah'a emanet ediyoruz. Alllah yâr ve yardımcıları olsun."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gençlik bu festivalde buluşacak
Gençlik bu festivalde buluşacak
Yazarlar kitap fuarına tam not verdi
Yazarlar kitap fuarına tam not verdi