Sevindik’in altın yumrukları son virajda

Sevindik’in altın yumrukları son virajda

Boksta gururumuz olan Gebze Sevindikspor yeni başarılara yelken açtı. 17-24 Temmuz tarihleri arasında Romanya’nın Valcea şehrinde düzenlenecek üst minikler Avrupa Boks Şampiyonası’nda Sevindikspor Kulübü’nün sporcusu Semih Gümüş de 38,5 kiloda ringe çıkacak.

16 Temmuz 2017 - 14:55

Kastamonu’da düzenlenen kampta iyi bir hazırlık dönemi geçiren Semih Gümüş kendi kilosunda Avrupa Şampiyonluğunu ülkemize ve bölgemize getirmek istiyor. Aynı zamanda Milli takımın da antrenörlüğünü yapan Sevindikspor’un hocası Selim Vinçoğlu, kampın çok faydalı geçtiğini ve Semih’in şampiyon olarak altın madalyayı ülkeye getireceğine inandığını söyledi.

BAŞKAN BAYRAMOĞLU UMUTLU

Sevindikspor Kulüp Başkanı Gökhan Bayramoğlu, Milli takım kafilesinde bulunan Sevindikli antrenör Selim Vinçoğlu ve sporcular Semih Gümüş ve Alperen Terzi’ye güvendiğini söyledi. Bayramoğlu, “Hocamız ve sporcularımız gerek kulübümüzdeki çalışma, gerekse milli takım kamplarında çok faydalı çalışmalar edindiler. Avrupa Şampiyonası’nda çifte mutluluk yaşayacağımıza inanıyorum. Sporcularımız Semih Gümüş, Alperen Terzi ve antrenörümüz Selim Vinçoğlu’nun ülkemizi çok iyi temsil edeceğini ve şampiyonluğu Gebze’ye getireceğine inancım tamdır. Şimdiden boks milli takımına başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Elektrikli uçak Norveç'te test edildi
Elektrikli uçak Norveç'te test edildi
Aydemir,
Aydemir, "Sorunlara çözüm için CHP"