Söz masada, sohbetler gönülde

Söz masada, sohbetler gönülde

Cumhur İttifakı AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Gebze'de bulunan bir kafeye çat kapı ziyaret düzenleyerek, kafede vakit geçiren vatandaşların masasına oturup sohbet etti.

17 Mart 2019 - 11:42 - Güncelleme: 17 Mart 2019 - 15:44

Cumhur İttifakı AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, yaptığı çat kapı ziyaretlerle vatandaşları şaşırtıyor. AK Parti Gebze Gençlik Kolları'nın düzenlemiş olduğu "Söz masada gönül sohbetleri" programı kapsamında Gebze'de bulunan bir kafeye çat kapı ziyaret gerçekleştiren Zinnur Büyükgöz, kafede aile ve arkadaşlarıyla vakit geçiren gençlerle buluştu. Bir anda karşılarında Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz'ü gören vatandaşlar büyük şaşkınlık yaşadı. Bir masadan müsaade isteyerek sohbetlerine ortak olan Büyükgöz, "Biz Gebze'ye ve gençlerimize sevdalıyız. Gençlerimize karşı olan sorumluluğumuz için gece gündüz çalışacak, en büyük enerji ve desteği de yine gençlerimizden alacağız" dedi.

“TEKNOLOJİYİ ÜRETEN GENÇLER İSTİYORUZ”
Gebze'de gençlerin teknolojiyi kullanan değil, üreten konumuna ulaşması için proje geliştireceklerini dile getiren Büyükgöz, "Biz Gebze'de küçük çocuklar için kreşler, öğrencilerimiz için etüt merkezleri projesini hayata geçireceğiz. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin kodlama eğitimi alabileceği sınıflar oluşturacağız. Teknolojiyi kullanan ve onun esiri olan gençler değil, teknolojiyi üreten gençler istiyoruz" dedi.

“ÖNCELİKLİ İHTİYAÇLARI BİLİYORUZ”
Gebze-Halkalı Marmaray hattının geçtiğimiz günlerde açıldığını ifade eden Büyükgöz, "Gebzeli hemşerilerimiz artık tek vasıta ile Halkalı'ya kadar ulaşabilecek. Darıca-Gebze OSB Metro Hattı'nın inşa çalışmaları devam ediyor. Gebze trafiğini yeniden ele alacak ve hazırlayacağımız ulaşım master planı ile trafik sıkışıklıklarını akışkan hale getirecek çözümler üreteceğiz. Gebze'nin öncelikli ihtiyaçlarını biliyoruz. Doğru zamanda doğru yatırım yaparak kamu kaynaklarını en verimli bir şekilde hizmete dönüştürmek için gayret göstereceğiz" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
3. köprüye kur ayarı
3. köprüye kur ayarı
Huawei çözümü yeni işletim sisteminde buldu!
Huawei çözümü yeni işletim sisteminde buldu!