Tarhan, İstanbul’da görev yapacak

Tarhan, İstanbul'da görev yapacak

23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi nedeniyle milletvekillerine çalışma takvimi oluşturan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi, milletvekillerinin bir kısmını İstanbul’un ilçelerinde, bir kısmını Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bir kısmını ise İstanbul’un geneli için görevlendirdi.

22 Mayıs 2019 - 10:30

23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi nedeniyle milletvekillerine çalışma takvimi oluşturan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi, milletvekillerinin bir kısmını İstanbul’un ilçelerinde, bir kısmını Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bir kısmını ise İstanbul’un geneli için görevlendirdi.  Bugün başlayacak olan seçim kampanyasında Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, İstanbul’un geneli için sorumlu milletvekillerinden biri olarak görevlendirildi.

BAYRAM HARİÇ GÖREV YAPACAKLAR
Cumhuriyet Halk Partisi'nden milletvekillerine gönderilen yazılı bildiride bayram hariç görevli milletvekillerinin İstanbul’da çalışması sadece bayramda kendi bölgelerinde olmaları öngörülüyor. Bazı milletvekilleri ilçelerde sorumlu olurken Tahsin Tarhan gibi İstanbul’un genelinde görevli milletvekilleri grup başkan vekilleri ile doğrudan temasta olarak her bölgeden sorumlu olacak.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kadıoğlu, Darıcalıları KETEM'e davet etti
Kadıoğlu, Darıcalıları KETEM'e davet etti
ÇYDD’de kodlama eğitimi başladı
ÇYDD’de kodlama eğitimi başladı