Ünlü, “Gebze’yi önemsiyoruz”

Ünlü, “Gebze’yi önemsiyoruz”

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, bölgemize gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Gebze Belediyesi Başkanı Zinnur Büyükgöz’le bir araya geldi.

15 Nisan 2019 - 14:56

Cumhur İttifakı kapsamında Kocaeli’nde AK Parti’yle ortak bir çalışma yürüten Milliyetçi Hareket Partisi ziyaretlerine başladı. Geçtiğimiz hafta Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’la bir araya gelen MHP Kocaeli ekibi, ilçe belediyeleri kapsamında ilk ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretini Gebze Belediyesi Başkanı Zinnur Büyükgöz’e gerçekleştirdi. MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP Gebze İlçe Başkanı Serkan Kural, il ve ilçe yöneticilerinin hazır bulunduğu görüşmede, Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar da yer aldı. Burada bir konuşma gerçekleştiren Ünlü şunları dile getirdi;

ELİMİZDEN NE GELİYORSA
“Milliyetçi Hareket Partisi olarak ilk ziyareti Gebze’den yapalım dedik. Gebze önemli bir bölge. MHP olarak ve Cumhur İttifakı olarak önem verdiğimiz bir yer. Broşür ekibimizle birlikte Kocaeli’ndeki ana caddelerde ‘Teşekkürler Kocaeli’ yazılı broşürler dağıtılıyor. Cumhur İttifakı’na verdikleri desteklerden ötürü vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Gebze, Kocaeli’nin dinamosu. Hizmet noktasında size de çok büyük görevler düşüyor. Gebze’de bir şeyleri değiştireceğinize inanıyoruz. Bundan sonra çok daha çok daha sık bir araya gelip, Gebze’ye hizmet etmek için elimizden ne geliyorsa onu yapacağız.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GTÜ'de tanıtım günleri etkinliği başladı
GTÜ'de tanıtım günleri etkinliği başladı
Bıyık'tan mezarlık alanına inceleme
Bıyık'tan mezarlık alanına inceleme