"Vefa borcumu ödemeye geliyorum"

"Vefa borcumu ödemeye geliyorum"

Geçtiğimiz hafta Gebze Müftülüğü’ne ataması gerçekleşen Selçuk Kılıçbay, ilk demecini Gebze Yenigün Gazetesi’ne verdi. Kızılcahamam Müftülüğü görevinden ay sonunda ayrılacak olan Kılıçbay, daha önce Gebze’de 5 yıl süreyle vaizlik görevinde bulunduğunu hatırlatarak, “Gebze’ye olan vefa borcumu ödemeye geliyorum” dedi.

15 Kasım 2019 - 18:11 - Güncelleme: 16 Kasım 2019 - 23:26

Kızılcahamam Müftüsü iken Gebze Müftülüğü’ne atanan Selçuk Kılıçbay, Gebze Yenigün Gazetesi’ne konuştu. Telefonla görüşlerini aldığımız Müftü Kılıçbay, Mevlid-i Nebi haftası nedeniyle Kızılcahamam’daki görevine devam ettiğini ve muhtemelen bu ay sonunda Gebze’ye gelerek görevine başlayacağını söyledi.

GEBZE'YE VEFA BORCUM VAR
Daha önce Gebze’de 5 yıl süreyle vaizlik görevinde bulunduğunu hatırlatan Kılıçbay, “Gebze’yi biliyorum ve seviyorum. Görev yaptığımız dönemde güzel dostluklar edinmiştik. Bu nedenle Gebze’ye olan vefa borcumu ödemek istiyorum. İnşallah Cenab-ı Hak Gebze müftülüğü görevimizde bizlere hayırlı hizmetler etmeyi nasip eder. Tüm kadromuzla birlikte işimizi layığı ile yapmanın gayreti içerisinde olacağız” dedi.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vodafone Türkiye'de üst düzey atama
Vodafone Türkiye'de üst düzey atama
Otomotivde mühendis koltuğuna kadınlar geçiyor
Otomotivde mühendis koltuğuna kadınlar geçiyor