Vicdanlarıyla baş başa bırakıyorum

Vicdanlarıyla baş başa bırakıyorum

Darıca Gençlerbirliği Onursal Başkanı Şükrü Karabacak, bugün gerçekleşen kongrede A.Ş sürecini anlattı. Kamuoyunda haklarında asılsız iddiaların dolaştığını söyleyen Başkan Karabacak, kimseye peşkeş çekmediklerini, spekülatif söylemlerin yerinin merdiven altı değil, kongre salonu olduğunu söyledi.

08 Ekim 2018 - 16:46

Kulübün artık yürüyemez duruma geldiğini belirten Onursal Başkan Karabacak, "Bir çıkış yolu bulmak zorundaydık. Bu yüzden böyle bir adım attık. Ama ne yazık ki bunu hazmedemeyenler oldu. Haciz yoluna gidilecek ne yaptık biz? Herkesi vicdanıyla baş başa bırakıyorum. Bizim kimseye veremeyecek bir hesabımız yok. Darıca G.B’yi şampiyon yapmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Kulüpten elimizi çekmediğimizin bilinmesini istiyorum. Burada olduğum müddetçe, etkim ve yetkim olduğu sürece, Darıca G.B’mize maddi ve manevi destek olmaya devam edeceğiz" dedi.

BEŞİKTAŞ VE ALTINORDU İLE GÖRÜŞTÜK
Anonim Şirketi yapılma sürecinde Beşiktaş ve Altınordu’nun yanı sıra birçok kuruluşla görüştüklerini belirten Başkan Karabacak, Darıca G.B’nin Darıca’dan asla koparılamayacağını vurguladı. Darıca Gençlerbirliği’nin adının, renklerinin, tesislerinin değişmeyeceğini ve maçlarını Darıca’da oynamaya devam edeceğini belirten Başkan Karabacak, herkesin içini ferah tutmasını istedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MHP Çayırova, iftarda bir araya geldi
MHP Çayırova, iftarda bir araya geldi
AK Parti'nin yeni il başkanı Ellibeş oldu!
AK Parti'nin yeni il başkanı Ellibeş oldu!